- 28 %

Rotacinis rekuperatorius Systemair SAVE VTR 150/K R/L NP

2265,12 

Aprašymas

Pagrindinės savybės:

• Didelio efektyvumo rotacinis šilumogrąžis ir EC tipo kintamo greičio ventiliatoriai

• Valdymas pagal poreikį su įmontuotu drėgmės jutikliu

• Drėgmės perdavimo funkcija, kondensacijos sumažinimui žiemos metu

• Galimybė rinktis iš kelių valdymo variantų

• Jungčių plokštė išorėje, lengvam priedų prijungimui

• Galimybė prijungti Modbus per RS-485

• Gartraukio jungtis

• Eurovent sertifiktas

 

SAVE VTR 150/Krekuperatorius skirtas vėdinti patalpas, kurių plotas iki 100 m². Yra kairiniai ir dešininiai variantai.

SAVE VTR 150/K turi inegruotą gartraukį su >75% kvapų ištraukimu ties 173 m3/h kuomet 50 cm virš viryklės ir 188 m3/h kai 60 cm virš viryklės (EN 13141-3:2017). Modernus dizainas tinka įvairiems virtuvės stiliams. Integruotas gartraukis turi sklendės, priverstinės ventiliacijos ir apšvietimo mygtukus. Sklendė atidaroma ruošiant maistą vieną kartą paspaudus mygtuką. Paspaudus antrą kartą, bus priverstinis vėdinimas. Trečiasis paspaudimas uždarys ventiliacijos sklendę ir įrenginys grįš į normalų darbą. Iš gartraukio ištraukiamas oras apeina komponetus įrenginyje, todėl šilumokaitis nėra veikiamas ištraukiamo oro iš virtuvės.

SAVE VTR 150/K įrenginys sudarytas iš dviejų nerūdijančio plieno lakštų. Įrenginyje įmontuotas didelio efektyvumo, kintamo greičio rotacinis šilumokaitis su drėgmės perdavimo funkcija, kuri reguliuoja rotoriaus sukimosi greitį pagal temperatūrą ir į tiekiamą orą grąžinamą drėgmę. Energetiškai efektyvūs ventiliatoriai su EC varikliais bei žemo slėgio filtrais leidžia sumažinti energijos sąnaudas ir pasižymi maža savitąja ventiliatoriaus galia (angl. Specific Fan Power) bei tyliu veikimu. Įmontuotas drėgmės jutiklis užtikrina vėdinimo valdymą pagal poreikį.

 

Įrenginys gali būti valdomas įvairiais būdais:

• SAVE LIGHT – valdymo pultelis bazinėms funkcijoms, tokioms kaip oro srauto valdymas, aliarmo indikacija ir filtro keitimo perspėjimas.

• SAVE TOUCH – valdymo pultelis su jutikliniu ekranu ir pilna prieeiga prie visų funkcijų. Pradžios ekrane rodoma informacija apie oro srautą, temperatūrą, oro kokybę ir aktyvias funkcijas. Galima rinktis tarp RANKINIS ir AUTO valdymo režimų, arba pasirinkti vieną iš sukonfigūruotų naudotojo funkcijų ir dar daugiau.

• SAVE CONNECT – mobili programėlė ir Interneto Prieeigos Modulis leidžia valdyti įrenginį nuotoliniu būdu. Mobili programėlė turi visas SAVE TOUCH pultelio funkcijas ir leidžia valdyti įrenginį iš išmaniojo telefono.

Kiekvienas valdymo variantas yra pasirinktinas ir turi būti užsisakytas atskyrai kaip priedas. 6 metrų laidas valdimui pulteliui yra pridedamas prie įrenginio.

 

Įrenginys turi įmontuotą elektrinį šildytuvą.

Įrenginys yra su jungčių plokšte, turinčia iš anksto paruoštus įėjimus ir išėjimus, kad būtų lengviau sumontuoti ir sukonfiguruoti išorinius daviklius, taip pat išorinius šildytuvus / aušintuvus ir kitus priedus.

Papildoma informacija

SvorisN/A

Energijos efektyvumo klasė

Energetinė klasė, bazinis įrenginys
Įrenginys su valdymu pagal poreikį.

Matmenys

1Lauko oras
2Tiekiamas oras
3Ištraukiamas oras
4Šalinamas oras

Dokumentai

save_vtr150_user_manual_207997_en-gb-a003

save_vtr150_installation_and_service_207996_ce_en-gb-a006

cd-valdiklio-instrukcija-montavimui-ant-sienos-206858-gb_se

eurovent-certification-diploma-20160125095348227

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.