[wise-chat channel=”Pirmas” access_mode=1 enable_images_uploader=1 show_powered_by=0]Mūsų misija

Pasiekti, kad kiekvienas žmogus gyvenantis sandariame būste, būdamas savo namuose nuolatos kvėpuotu gaiviu, švariu ir deguonie prisotintu oru.

Trumpai apie mūsų veiklą

Mes esame geriausi beortakinių vėdinimo sistemų specialistai Lietuvoje!

Jeigu rasite geresnius už mus sumokėsime jums 50 Eurų

Statotės naują būstą ar remontuojatės seną ir dabar įsirenginėjate patalpų vėdinimo ar oro kondicionavimo sistemą?

Jūsų namuose drėgna, vietomis ant sienų yra pelėsio dėmės ir dabar naikinate pelėsi ir įsirenginėjate drėgmės naikinimo sistemą?

Suteiksime jums visas paslaugas susijusias su drėgmės šalinimu, vėdinimu, oro kondicionavimu už geriausią kainą rinkoje.

Jums suprojektuosime, sukomplektuosime visą įrangą, ją sumontuosime, vėliau atliksime sistemų priežiūrą, garantinį ir pogarantinį aptarnavimą. Prekiaujame beveik visų pagrindinių vėdinimo ir kondicionavimo įrangos gamintojų prekėmis geriausiomis kainomis.

Dabar pasaulyje yra sukurtas labai didelis kiekis įvairių vėdinimo įrenginių ir jų modifikacijų. Prieš pasirenkant, kokią vėdinimo sistemą montuotis savo namuose, reikia įvertinti labai daug būsto faktorių ir vėdinimo įrenginių charakteristikų. Lietuvos vėdinimo įrangos prekių ir paslaugų rinkoje, gan prastas prekių grupių išgryninimas, atskyrimas ir svarbiausių techninių charakteristikų aprašymas individualių būstų savininkams. Todėl renkantis vėdinimo įrangą būtent individualiems gyvenamiesiems būstams, labai lengva suklysti.

Jeigu jums svarbu, tiksliai žinoti, kokią vėdinimo įranga rinkoje galima rasti, kaip joje susigaudyti, kaip išsirinkti geriausią ir tinkamiausią pagal klasę ir kainą būtent jūsų būstui, tai kreipdamiesi į mus, jūs gausite geriausią konsultaciją su garantija.

Dabar jūs galite gauti aukščiausio lygio pagalbą, jeigu savo būste montuojatės vėdinimo sprendimus ar visą vėdinimo sistemą, kondicionierių ar tiesiog įrenginėjate vėdinimo šachtas su oro šalinimo ventiliatoriais.

Kas susiję su drėgmės ir pelėsio šalinimu, vėdinimu ir kondicionavimu, atliekame viską, nuo pirminių konsultacijų ir įrangos pardavimo iki montavimo, garantinės ir pogarantinės priežiūros.

Plačiau apie mūsų veiklą

Visus žmones gyvenančius mūsų planetoje, visuomet supa oras. Nuolatos, nuo gimimo iki mirties mes kvėpuojame. T.y. automatiškai mus supantį orą įkvėpinėjame ir iškvėpinėjame, ir šis procesas užtikrina kiekvieno iš mūsų gyvybę. Visai be oro, o tiksliau be ore esančio deguonies, mes mirtume keliu minučių bėgyje. Orą sudaro daug įvairių komponentų, čia apie juos detaliau. Tokios sudėties oras yra visame žemės rutulio paviršiuje. Tik vietovėse, kur žmonės gyveną tankiau ir kažką gaminą įvairiose gamyklose, dažniausiai ore būna daugiau įvairių teršalų, o vietovėse kur žmonių beveik nėra ir nėra gamyklų, oras dažniausiai būna švaresnis. Čia apie oro teršalus.

Mes visuomet būname arba atvirose erdvėse, arba uždarose erdvėse. Būdami atviroje erdvėje, paprastai tariant – lauke, savo aprangos pagalba, prisitaikome prie konkrečios teritorijos oro sąlygų. Kai būname uždarose erdvėse, paprastai tariant – patalpoje, tai tos erdvės oro sąlygas pritaikome prie savo kūno poreikių. Lauke, atviroje teritorijoje esančio oro parametrus ir sudėtį, mes nelabai galime įtakoti, nebent kažkuriam laikui padidinti jo taršą. Bet uždarose erdvėse, pavyzdžiui automobilio viduje, mūsų gyvenamosiose ir darbo patalpose esančio oro parametrus, mes galime reguliuoti. Iš esmės mes tam ir kuriame uždaras erdves, kad susireguliuoti tos erdvės oro parametrus pagal savo poreikius, ir nuolatos juos palaikyti daugmaž vienodus.

Pirmiausia savo uždaroje erdvėje mes siekiame, kad nepūstu jokie vėjai ir mus supanti temperatūrą nuolatos laikytųsi 21 – 23 laipsnių C šilumos ribose. Besiekdami kuo mažesnėmis energijos sąnaudomis pasiekti šį svarbiausią patalpų oro parametrą savo klimato juostoje, dabar jau pradėjome statyti ypatingai sandarius ir šiltus namus. Taip pat ištobulinome patalpų šildymo įrenginius iki tiek, kad jie maksimaliai efektyviai naudoja įvairias kuro rūšis ir elektros energiją. Siekdami komfortiškos oro temperatūros ir vasara, savo namuose vis dažniau montuojamės ir naudojam oro kondicionierius.

Iki 21 amžiaus, kai didžioji daugumą statomų namų dažniausiai būdavo nesandarūs, mums nebuvo įprasta ypatingai rūpintis kitais patalpų oro parametrais, išskyrus šilumą. Bet pastaraisiais metais, kai naujai statomi būstai tapo ypatingai sandarūs ir šilti, pradėjo atitikti labai aukštas energetinio efektyvumo klases, mes vis dažniau jaučiame poreiki rūpintis ne tik patalpų šiluma, bet ir kitais oro parametrais. Šiuolaikiniuose, energetiškai efektyviuose ir sandariuose būstuose, natūrali oro infiltracija per nesandarumus namų konstrukcijose, beveik nevyksta. Šiuolaikinių būstų sandarumas artėja prie to, kad mūsų būstai taptu kaip didžiuliai plastikiniai buteliai, apvilkti storu vatos sluoksniu. Todėl šiuolaikinių gyvenamųjų namų mikroklimatas, tampa pilnai priklausomas nuo jame gyvenančių žmonių veiklos.

Tarkim, kai matome nuolatos užrasojančius langus, palanges, sienas ir net kai kur ant sienų atsiradusį pelėsį, tai dažniausiai reiškia, kad namų ore per didelė drėgmė. Kai sunku kvėpuoti, burnoje nuolat sausa, tai dažniausiai reiškia, kad oras patalpose per sausas. Kai ilgai nepasišalina maisto gaminimo ir tualeto kvapai, dažniausiai tai reiškia, kad neveikia oro šalinimo sistemos tualete ar virtuvėje.  O kai vis prastai išsimiegame, būname nepaaiškinamai išsiblaškę ir kartais dėl neaiškių priežasčių vis suskausta galva, tai gali būti per didelio CO2, t.y. anglies dvideginio kiekio ore pasekmė. Konkrečioje vietoje, su įvairiais matavimo prietaisais, galima gan tiksliai nustatyti ne tik oro temperatūrą, bet ir kitus jo parametrus.

Po temperatūros, vienas iš reikšmingiausių būsto oro parametrų yra drėgmės kiekis jame. Jei drėgmės lygis būsto ore per mažas, jaučiamas nemalonus burnos džiovimas, akių sausėjimas, dažniau kankina troškulys, dėl padidėjusio dulkių kiekio ore sunkų kvėpuoti ir pan. Tačiau būsto langai, palangės, sienos būna visuomet sausos, todėl pačiam pastatui sausas oras yra gan gerai. Gal išskyrus kai kuriuos medžio gaminius, kurie nuo per sauso oro gali suskilinėti.

SterlingHumidityChart

Jei drėgmės lygis būste gan didelis, mes jaučiamės gan komfortiškai, mums lengvai kvėpuojasi, ore mažai dulkių, diskomfortą kelia tik tai, kad prie patalpų šilumos iki 21 C˚, mūsų kūnui šalčiau, negu prie tokios pat temperatūros sausame ore. Tačiau įvairiems būsto paviršiams ir pastato konstrukcijoms, didelė oro drėgmė sukelia daug problemų. Tose būsto vietose, kur pastato atitvarai (t.y. lauko sienos ir langai) skiriantys lauko ir patalpų erdves būna truputi vėsesni, perteklinė patalpų drėgmė ant jų kondensuojasi ir virsta mažais lašeliais. Vėsesnės vidinių pastato konstrukcijų dalys, kuriose susidaro šalčio tilteliai ir kaupiasi drėgmės lašeliai, dažniausiai būna ant langų, palangių, langų angokraščių, kampuose tarp sienų ir lubų. Šiose vietose nuolat besikondensuojanti patalpų oro drėgmė, sudaro palankias sąlygas augti pelėsiams. Ant drėgnų sienų ir langų vietų augančiu juodųjų pelėsių skleidžiamos sporos, pasklinda po visą būsto orą. Šios sporos patekusios į žmonių burnos gleivinę, skatina kvėpavimo ligas, ypač mažiems vaikams. Štai straipsniukas apie pelėsio žalą.

Taigi, kad patalpų oro drėgmė būtų ir mums komfortiška, ir nekenktu pastato konstrukcijoms, geriausia kai jos lygis būste yra normoje ir siekia, nuo 45 iki 65 %. Ir šio tinklalapio pagalba, mes rodysime, kiek yra galimybių ir įrenginių, pasiekti reikiamą drėgmės lygi būsto ore.

Komfortiškai savijautai būste, be temperatūros ir drėgmės dar gan svarbu, – ar ore nėra nemalonių kvapų, dūmų, nesijaučia jokio oro putimo (vėjo) ir CO2 koncentracija ore tinkama. Todėl svarbu tikslai žinoti, – kokie, kaip sumontuoti ir kaip veikiantys įrenginiai, ir kokios priemonės padeda užkirsti kelia dūmų ir valgio gaminimo kvapams namie, kaip pasiekti ir nuolatos palaikyti tinkamą anglies dvideginio koncentraciją ore, iki 1000 ppm, kaip išvengti nemalonių oro srovių ir jų skleidžiamu garsų būste.

Mažiau komfortui reikšmingi patalpų oro parametrai, yra oro slėgis ir įvairių cheminių teršalų, dulkių, kietųjų dalelių kiekis ore. Nors bekvapių cheminių junginių, dulkių, pelėsio sporų kiekis būsto ore mažiau reikšmingas komfortui, šie parametrai gan reikšmingi žmogaus sveikatai. Kaip jau minėta, pelėsio sporos skatina kvėpavimo takų ligas. Jeigu žmogus alergiškas dulkėms ar žiedadulkėms, jam labai svarbus oro parametras – dulkių ir žiedadulkių kiekis ore. Be to dar baldai, grindų ir sienų apdailai naudotos medžiagos, kartais išskiria kažkokį kiekį formaldehidų, tai šios cheminės medžiagos irgi kažkaip ir kažkiek kenkia mūsų sveikatai.

Būsto ore dar gali būti komfortui nelabai kenkiančių, bet tiesiog nuodingų dujų, tokių kaip smalkės, ozonas, radonas. Bet nuodingos dujos ore gali atsirasti ne visur, o tik tam tikrose vietose ir esant tam tikroms sąlygoms. Todėl pašalinus tokių dujų atsiradimo sąlygas, jų niekada ir neturėtų atsirasti patalpų ore.

Kadangi mūsų pavadinimas – Homeair, todėl kalbėsime ne apie bet kokių patalpų kokybiško oro formavimą, o būtent apie gyvenamųjų. Mūsų veikla skirta suteikti jums kuo daugiau naudos, jeigu jus savo gyvenamose patalpose norite turėti tinkamos sudėties ir temperatūros orą. Dažnai kasdieninėje kalboje, tinkamos sudėties oro kūrimo procesą mes apibendrintai vadiname – vėdinimu. Taigi, apibendrintai, mes su garantija suteiksime jums aukščiausio lygio pagalbą, jeigu jus įsirenginėjate patalpų vėdinimo ar kondicionavimo sistemas.

Nors statybos inžinieriai pasirinkę mokytis vėdinimą mokomi ir apie šildymo sistemas, visgi mūsų specializacija būtent vėdinimas. Mes gerai žinome, kaip šiais laikais reikia susikurti norimos drėgmės ir sudėties orą būtent gyvenamuosiuose būstuose, t.y. individuliuose namuose ir butuose.

Mes sujungiame vėdinimo ir patalpų oro kokybės reguliavimo sistemų projektuotojų, montuotojų, inžinierių, gamintojų ir svarbiausia realių vartotojų žinias ir patirtį. Juk šioje sferoje tiek daug daiktų, – rekuperatoriai, ortakiai, minirekuperatoriai, visokiausi ventiliatoriai, oro ištraukimo šachtos, kondicionieriai, oro sausintuvai, oro drėkintuvai, oro jonizatoriai, oro filtrai, virtuvės gartraukiai, ir visi jie turi mases modifikacijų, juos gamina įvairiausi gamintojai, ir visų jų specifikacijos skiriasi.

Dabar prieš įsigyjant ir susimontuojant įrenginius, kurie skirti pagerinti jūsų būste esantį orą, jūs galite turėti visą svarbiausią informaciją apie juos ir jų tinkamumą jūsų būstui.

Klauskite apie jūsų patalpų oro gerinimo galimybes

Sužinokite plačiau apie paslaugas skambindami Nr. +370 603 14117 arba rašykite į  info@homeair.lt

arba tiesiog užpildykite šią formą.

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Tema

  Jūsų žinutė

  Mūsų komanda

  Saulius StunžėnasĮmonės vadovas

  Aptarnavimo skyriai

  Prieš atvažiuojant būtina pasiskambinti Nr. +370 603 14117

  • Vilnius