Jeigu jūs norite įsigyti kažkokį vėdinimo ar kondicionavimo įrenginį ir jį susimontuoti savo būste, ieškodami internete kas galėtu jums jį parduoti ir sumontuoti, jūs surasite labai daug įmonių ir individualiai dirbančių meistrų. Ir didžioji dauguma Lietuvos rinkoje veikiančiu įmonių ir individualiai dirbančių meistrų, kurie užsiima patalpų vėdinimo ir kondicionavimo sistemų projektavimu, įrangos pardavimu ir montavimu, ne visuomet gerai supranta ką jie parduoda ir montuoja.

Tai ypač liečia vėdinimo įrangą. Juk kai jūs įsigysite būsto vėdinimo įrangą ir jie jums ją sumontuos, jums bus sunku suprasti ar ta įranga veikia tinkamai ar ne, kadangi oras yra nematomas ir jo judėjimas sunkiai pajaučiamas kitais mūsų juslės organais. O pinigus iš jūsų jie jau bus paėmę, brangi inžinerinė įranga jau sumontuota ir jūs turėsite gyventi su tuo ką jie jums sudėjo.

Ar gerai veikia kondicionavimo, arba dabar jau vadinama šilumos siurblių įranga, suprasti gan lengva – jeigu kondicionierius per vasaros karščius jums pučia šaltį, o per žiemos šalčius jums pučia šilumą, iš kondicionieriaus nieko nebėga ir jis per daug neūžia, reiškia viskas gerai. Todėl tie kas užsiima kondicionavimo ir šilumos siurblių įrangos pardavimu ir montavimu, dažniausiai yra gan geri specialistai, nes jei kažką jie darys ne taip, pirkėjas pradėjęs naudoti įrangą iškarto tai supras.

Su vėdinimo įrangą viskas daug sudėtingiau. Pirmiausia yra labai didelis kiekis skirtingų vėdinimo sistemų pasirinkimo galimybių. Tuomet yra didelis kiekis skirtingų vėdinimo įrenginių, todėl tą pačią vėdinimo sistemą galima kurti naudojant labai skirtingus gaminius. Jeigu kalbėti apie ortakines vėdinimo sistemas, tai jau dabar yra nemažai skirtingų ortakių (standūs skardiniai, standūs plastikiniai ir lankstūs plastikiniai). Toliau skirtingais principais šilumą gražinantys rekuperatoriai: plokšteliniai, rotaciniai ir srauto krypties keitimo regeneratoriai. Kas geriau, ortakinė sistema, ar beortakinė? Masė įvairiausių modifikacijų ir formų oro tiekimo ir šalinimo difuzorių. Dar naujausia ir beveik niekam nesuprantama mechaninio vėdinimo įranga.

Tuomet prasideda įvairių vėdinimo sferoje dirbančių specialistų specializacijos: vėdinimo sistemų projektuotojai, rekuperatorių gamintojai, ventiliatorių gamybos inžinieriai, vėdinimo įrangos ortakių ir kitų fizinių dalių montuotojai, vėdinimo įrangos elektronikos ir valdymo specialistai. Jūs suprantate, kad tai visiškai skirtingos specialybės ir inžinierius projektuojantis vėdinimo sistemą, gali visiškai nesuprasti, kaip tvirtinasi ortakiai ir kiti vėdinimo įrengimai praktikoje, ar iš ko sudarytas ir kuo skiriasi vieno ar kito gamintojo rekuperatorius? Montuotojai išviso gali nežinoti kas vyksta patalpose, kai vėdinimo įranga veikia ir visai nesuvokti kas vyksta įrenginyje vadinamame rekuperatorius, jie net nevisuomet supranta kiek kur ir kodėl reikia vėdinimo taškų ir t.t.

Be to dirbdami praktikoje visi specializuojasi, ir tarkim inžinierius projektuojantys galingas vėdinimo sistemas dideliems komerciniams pastatams, gali visiškai nesuprasti kas yra ir kaip projektuoti beortakinę sistemą gyvenamajam būstui. O įrangos tiekėjai ir gamintojai, jums visada sakys, kad jų įranga geriausia, o kitų blogesnė, nes kitaip jie visai nieko neparduos. Na nebent kainas nuleis.

Parenkant vėdinimo sistemą reikia dar žinoti kas vyksta su patalpų drėgme naudojant skirtingus gaminius, kaip slėgis veikia patalpas, garsai, kaip sąveikauja skirtingų tipų vėdinimo sistemos viename būste, kokiose vėdinimo sistemos vietose gali susidaryti kondensatas, kur ne ir t.t.

Galite nevargti google paieškos sistemoje ieškodami vėdinimo ir kondicionavimo įrangos pardavėjų ir montuotojų, kurie veikia Lietuvoje. Visą sąrašą mes jums pateikiame čia, žemiau, vienoje vietoje.

Mūsų nuomone, būsto vėdinimo sistema yra pati sudėtingiausia inžinerinė sistema, todėl visus klasimus su jos pasirinkimu ir įrengimu, geriau patikėti tik profesionalams.

Jeigu norite gauti tikslią, išsamią ir profesionalią konsultaciją:

– kaip jums panaikinti ar padidinti drėgmę namuose,

– kaip panaikinti kvapus,

– kokią vėdinimo sistemą pasirinkti, ją suprojektuoti, sumontuoti,

– kokius vėdinimo įrenginius, kokio gamintojo rinktis ir kodėl,

– kokius meistrus pasirinkti ir kodėl, ko iš jų tikėtis ir reikalauti, ir ko jokiais būdais negalima klausti meistrų, nes jie jūs tiesiog apgaus,

– į ką atkreipti dėmėsi vėdinimo sistemos projektavimo ir montavimo metu,

– tiksliai sužinoti kokius efektus jūsų būste kurs vienokia ar kitokia vėdinimo sistema,

– kokius realius kaštus turėsite naudodami vienokią ar kitokią sistemą,

– gauti tikslius ir aiškius paaiškinimus dėl jūsų specifinių klausimų susijusiu su patalpų vėdinimų,

       kreipkitės į mus. 

Lietuvos  įmonės gaminančios vėdinimo įrangą

 

 1. UAB „Salda“, gamina įvairius centrinio vėdinimo įrenginius tokiu pačiu pavadinimu Salda. Jų tinklalapiai www.salda.lt/lt/, gamykla užsiima vėdinimo įrangos gamyba ir didmenine prekyba užsienyje. Gamykla randasi Šiauliuose.
 2. UAB „Amalva“, gamina įvairius centrinio vėdinimo įrenginius po prekiniu ženklu Komfovent, taip pat skardinius, plastikinius ortakius ir ortakių fasonines dalys. Jų tinklalapis www.komfovent.lt, jie užsiima ne tik vėdinimo įrangos gamyba bet ir didmeninę bei mažmenine savo gaminamos įrangos prekyba. Dar prekiauja ir kitų gamintojų kondicionieriais ir šilumos siurbliais. Jų gamykla randasi Lentvaryje, jie turi prekybos padalinius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.
 3. UAB „Systemair“, gamina įvairius centrinio vėdinimo įrenginius tokių pačių pavadinimu Systemair. Dar jie užsiima gamyba gan plačia gama įvairių modelių difuzorių ir grotelių. Jų tinklalapis www.systemair.lt, užsiima savo vėdinimo įrangos didmenine ir mažmenine prekyba. Dar prekiauja ir kitų gamintojų kondicionieriais, šilumos siurbliais ir šildymo įranga. Jų gamykla randasi Ukmergėje, prekybos padaliniai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Systemair yra Švedų prekinis ženklas, kuris dirba 49 šalyse ir apima 56 dukterines įmones, viena iš jų ir yra UAB „Systemair“.
 4. UAB „MK technika“, gamina skardinius ortakius ir jų dalys vėdinimo sistemoms. Jų tinklalapis www.mktechnika.lt , užsiima tik didmenine savo pagamintų ortakių prekyba. Jų gamykla randasi Vilniuje, turi prekybos padalinį Kaune.
 5. UAB „Monrema“, gamina skardinius ortakius ir jų dalys vėdinimo sistemoms. Jų tinklalapis www.monrema.lt, užsiima ne tik pagamintos produkcijos prekyba, bet ir ortakių sistemų montavimu. Jų gamykla randasi Visagine.
 6. UAB „Leovira“, gamina skardinius ortakius ir jų dalys vėdinimo sistemoms, oro tiekimo kameras ir rekuperatorius. Jų tinklalapis leovira.lt/ , užsiima didmenine pagamintos produkcijos prekyba. Jų gamykla randasi Vilniuje, turi padalinius Kaune ir Panevėžyje.
 7. UAB „Everventas“, gamina ortakinius rekuperatorius skirtus tiek gyvenamiesiems būstams, tiek ir pramonei. Jų tinklalapis www.everventas.lt, užsiima ir mažmenine ir didmenine rekuperatorių prekyba, gamykla randasi Švenčionių rajone. 

 

Lietuvos įmonės parduodančios vėdinimo įrangą

 

 1. UAB „Saldos prekyba“, susijusi su įmone UAB „Salda“. Iš esmės UAB „Salda“ atskyrė savo funkcijas susijusias su prekyba vėdinimo įranga Lietuvos rinkoje ir tam tikslui įkūrė įmonę „Saldos prekyba“. Jų tinklalapis www.saldosprekyba.lt/lt/ užsiima mažmenine ir didmenine prekyba ne tik Saldos vėdinimo įranga, bet ir kitų gamintojų vėdinimo ir kondicionavimo įranga. Turi prekybos padalinius Vilniuje, Šiauliuose ir Klaipėdoje.
 2. UAB „Litmax Trading“, yra oficialus Vokietijos gamintojo Lunos atstovas Pabaltijo šalyse. Jų tinklalapis www.lunos.lt , jie užsiima didmenine ir mažmenine prekyba patalpų vėdinimui skirtais Lunos gaminiais ir jų montavimu. Dar į Lietuvą tiekia ir prekiauja Vokietijos įmonės Helios buitinius ventiliatorius ir rekuperatorius. Jų sandėlis ir prekybos padalinis randasi Vilniuje.
 3. MB „Ventekonas“, yra oficialus Vokietijos gamintojų Paul ir Zehnder atstovas Lietuvoje. Jų tinklalapis www.ventek.lt, jie užsiima didmenine ir mažmenine prekyba patalpų vėdinimui skirta Paul ir Zehnder vėdinimo įranga ir sistemomis, ir šių sistemų montavimu. Jų biuras randasi Kaune.
 4. UAB „Rubisolis“, Lietuvoje prekiauja būstų šildymo, sausinimo, drėkinimo ir vėdinimo įranga. Į Lietuvą jie veža įvairių gamintojų produkcija, jų tinklalapis www.rubisolis.lt, užsiima mažmenine ir didmenine jų importuojamos produkcijos prekyba Lietuvoje. Turi prekybos salonus Vilniuje ir Kaune, ir dar savo produkcija parduoda partnerių salonuose Šiauliuose ir Klaipėdoje.
 5. UAB „Nit“, yra didmenininkas, Lietuvoje atstovaujantis gan dideliam kiekiui gamintojų, kurie gamina patalpų vėdinimo, sausinimo, drėkinimo, kondicionavimo, šildymo įrangą. Jų tinklalapis www.nit.lt, UAB „Nit“ užsiima didmenine ir mažmenine atstovaujamos produkcijos prekyba ir montavimu. Jų pagrindinis prekybos padalinis yra Vilniuje, dar turi padalinį Kaune.
 6. UAB „Sanistal“, yra didmenininkas, Lietuvoje atstovauja gan didelį kiekį pasaulinio lygio gamintojų, kurie gamina įvarius produktus susijusius su patalpų šildymu ir santechnika. Jų tinklalapis www.sanistaal.com/lt. Kadangi UAB „Sanistal“ Lietuvoje atstovauja ir Vokietijos šildymo ir vėdinimo įrangos gamintoja Wolf, todėl dalį jų parduodamos produkcijos sudaro ir Wolf gaminama vėdinimo įranga. Pagrindinė jų veikla, tai didmeninė įrangos prekyba montuotojams, bet jie vis plečia ir mažmeninę prekybą. Turi prekybos padalinius Kaune, Klaipėdoje, Vilniuje, Panevėžyje ir Šiauliuose.
 7. UAB “IDV Group”, Lietuvoje atstovauja vėdinimo įrangos Atrea, Tempero ir Polypipe gamintojams, taip pat atstovauja mini rekuperatorių Microvet gamintojams. Jų tinklalapis www.polypipe.lt/, užsiima didmenine atstovaujamos įrangos prekyba, bei montavimo darbais. Jų biuras randasi Vilniuje.
 8. UAB „Vilpra“, gan žinomas inžinierinių pastatų sistemų prekybos tinklas. Jų tinklalapis www.vilpra.lt, labiausiai jie žinomi kaip pastatų šildymui ir vandentiekiui skirtų prekių pardavėjai, bet jie prekiauja ir vėdinimo, ir kondicionavimo įranga. Yra oficialūs Atrea rekuperatorių ir Polypipe ortakių platintojai Lietuvoje, oficialūs Gree kondicionierių ir Toshiba kondicionierių bei rekuperatorių atstovai Lietuvoje. Užsiima mažmenine ir didmenine prekyba, turi prekybos salonus Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, Panevėžyje, Utenoje, Alytuje.
 9. UAB „Tenko Baltic“, Lietuvoje atstovauja Olandų vėdinimo įrangos gamintojams „Brink“ ir „NedAir“, dar Vokiečių ir Austrų šildymo įrangos gamintojams. Jų tinklalapis www.tenko.lt, jie užsiima didmenine ir mažmenine prekyba patalpų vėdinimui ir šildymui skirta įranga ir sistemomis, šių sistemų projektavimu ir montavimu. Jų biuras yra Vilniuje.
 10. UAB „Integruotos centralizuotos sistemos“, yra oficialus Švedų vėdinimo, šaldymo ir šildymo įrangos gamintojo „Swegon“ atstovas Lietuvoje. Jų tinklalapis www.swegon.lt, jie užsiima didmenine Swegon produkcijos prekyba ir vėdinimo, aušinimo ir šildymo sistemų projektavimu. Jų biuras yra Kaune.
 11. UAB „Baltijos pajėgos“, prekiauja Blauberg, Vents, Dospel, Haco, Airroxy, Alnor gaminamais ventiliatoriais, rekuperatoriais ir kita vėdinimui ir vėdinimo sistemoms skirta įranga. Jų tinklalapis www.vedinu.lt, užsiima ir mažmenine ir didmenine produkcijos prekyba. Jų biuras ir produkcijos sandėlis yra Vilniuje.
 12. UAB „Magnit”, prekiauja Vokietijos vėdinimo įrangos gamintojo Helios produkcija. Prekiauja ir kitų gamintojų vėdinimo, šildymo, vėsinimo įranga. Jų tinklalapis www.inzinerines-sistemos.lt, jie užsiima mažmenine įrangos prekyba, šildymo vėdinimo sistemų projektavimu ir montavimu. Jų biuras randasi Vilniuje.
 13. UAB „ESEM”, prekiauja įvairių gamintojų ventiliatoriais, rekuperatoriais, ortakiais ir kitomis vėdinimo sistemų dalimis. Jų tinklalapis www.el-vent.com/lt, užsiima didmenine ir mažmenine vėdinimo sistemų produkcijos prekyba. Jų biuras yra Kaune.
 14. UAB „Avsa”, Lietuvoje atstovauja vėdinimo įrangos gamintojams Vortice, Aereco, Aerauliqa. Jų tinklalapis www.avsa.lt , užsiima didmenine ir mažmenine prekyba, taip pat projektuoja ir montuoja centrines priverstinio vėdinimo sistemas be rekuperacijos funkcijos. Jų biuras yra Kaune.
 15. Pagal individualią pažymą dirbantis tinklalapių www.vėdinimas.lt ir www.orlaidės.lt/ administratorius.
 16. UAB „Ensavera“, atstovauja Vokietijos gamintojus MAICO, inVENTer, Variovent, Siegenia, Roos GmbH ir jų gaminamą įrangą. Decentralizuoto vėdinimo įrenginiai ir sistemos, sieniniai rekuperatoriai, sienose ir languose montuojamos orlaidės. Jų tinklapis: www.ensavera.lt, įmonė registruota Kaune.
 17. UAB „Uponor“, vėdinimo, santechnikos ir šildymo sistemų tiekėja gyvenamųjų ir komercinių pastatų rinkai. Jų tinklapis: www.uponor.lt, įmonė registruota Vilniuje.
 18. UAB „LVG technologijos“ – oro kondicionavimo, šildymo, vėdinimo, saugos, įgarsinimo sistemos, jų diegimas, garantinė – po garantinė priežiūra. Jų tinklapis www.lvg.lt. Įmonė registruota Marijampolėje.

 

Įmonės montuojančios vėdinimo įrangą

 

 1. Ekoventum, ortakinių vėdinimo sistemų projektuotojai ir montuotojai, specializuojasi žemės šilumokaičių projektavime, montavime ir priežiūroje. Jie randasi Vilniuje, jų tinklalapis www.ekoventum.lt
 2. UAB „Švelnus Oras”, parduoda ir montuoja kondicionierius, šilumos siurblius, vėdinimo ir vandentiekio įrangą. Jų registracijos adresas Vilniuje, tinklalapis  www.soras.lt
 3. UAB „SVS Technika“, būstų ir pramoninių objektų inžinerinių komunikacijų montuotojai, montuoja šildymo, vandentiekio sistemas, vėdinimo sistemas ir kt. Tinklalapio neturi, įmonė registruota Vilniuje.
 4. UAB „Ornas“, vėdinimo įrangos ir centrinių dulkių siurblių montuotojai, jų tinklalapis www.ornas.lt, įmonė registruota Kaune.
 5. UAB „Energitechas“, būstų inžinierinių komunikacijų montuotojai, montuoja saulės kolektorius, šilumos siurblius, santechnika, vėdinimo sistemas ir kt. Jų tinklalapis www.energitechas.lt, įmonė registruota Vilniuje.
 6. UAB „Ekova“, užsiima pastatų sienų šiltinimų ir vėdinimo įrangos montavimu, jų tinklalapis www.ekova.lt, registruoti Kalvarijų rajone, dirba Alytuje ir Marijampolėje.
 7. UAB „Baltic System“, vėdinimo, oro kondicionavimo, šildymo, vandentiekio, nuotekų sistemų projektavimo, montavimo paslaugos. Taip pat atlieka jų eksploatacinę priežiūrą, sistemų derinimą. Jų tinklapis: www.balticsystem.lt, įmonė registruota Vilniuje.
 8. UAB „Vėdinimo sprendimai“, teikia paslaugas susijusias su oro kondicionavimo, šildymo ir vėdinimo inžinerinių sistemų įrengimu privačiuose būstuose, buitiniuose ir pramoniniuose objektuose. Jų tinklapis: www.vedinimosprendimas.lt, įmonė registruota Šiauliuose.
 9. MB „Vėdinimo projektai“, Vėdinimo sistemos, kondicionavimas, elektros instaliacija, rekuperacija, energiją taupančios sistemos, šilumos siurbliai, montavimas, projektavimas, aptarnavimas, prekyba. Jų tinklapis: www.vedinimoprojektai.lt, įmonė registruota Klaipėdoje.
 10. MB „Pastatų sistemos“, šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, šaldymo ir automatikos inžinerinių sistemų montavimas, pardavimas, priežiūra ir remontas. Jų tinklapis: www.pastatusistemos.lt ir www.pirkkondicionieriu.lt. Įmonė registruota Vilniaus raj.
 11. UAB „Baltsystems“, Vidaus inžinerinių sistemų montavimas. Šildymas, vėdinimas, oro kondicionavimas, vidaus vandentiekis, nuotekos, priešgaisrinės sistemos, dūmų šalinimas, automatika. Tinklapio neturi. Įmonė registruota Vilniuje.
 12. UAB „Oro centras“, Oro kondicionavimo, orinio šildymo sistemos – projektavimas, instaliavimas, montavimas, įrengimas, techninė priežiūra, komplektavimas, remontas, konsultavimas, prekyba. Jų tinklapis: www.orocentras.lt, Įmonė registruota Vilniuje.
 13. UAB „Vėdinimo meistrai“, vėdinimo, kondicionavimo sistemų montavimas, projektavimas, priežiūra. Centrinių dulkių siurblių montavimas. Jų tinklapis: www.vedinimomeistrai.lt. Įmonė registruota Vilniuje.
 14.  UAB „ClimPro“, Vėdinimo, kondicionavimo ir šildymo sistemų projektavimas, montavimas ir prekyba. Jų tinklapiai: www.climpro.lt, www.kondicionavimas.lt, www.vedinimosistemos.lt, www.patalpusildymas.lt. Įmonė registruota Kaune.
 15. UAB „Santas“, vėdinimo, kondicionavimo ir šildymo sistemų projektavimas, montavimas ir priežiūra. Jų tinklapis: www.oris.lt, Įmonė registruota Vilniuje.
 16. UAB „Pinosta“, vėdinimo, kondicionavimo, šildymo, karšto vandens paruošimo ir centrinių dulkių siurblių sistemų projektavimas, montavimas ir aptarnavimas. Jų tinklapis: www.pinosta.lt, įmonė registruota Vilniuje.
 17. MB „Alternatyvi sistema“, vėdinimo, kondicionavimo, šildymo, vandentiekio ir kanalizacijos sistemų projektavimas, montavimas, aptarnavimas ir prekyba. Jų tinklapis: www.alternatyvisistema.lt, įmonė registruota Vilniuje.
 18. UAB „Josuvė“, oficialūs RUNIKA atstovai. Ventiliacijos, vėdinimo ir kondicionavimo sistemos montavimas, aptarnavimas. Jų tinklapis: www.josuve.com, įmonė registruota Klaipėdoje.
 19. UAB „ETS centras“, kondicionieriai, rekuperatoriai, vėdinimo kameros, ventiliatoriai, vėdinimo sistemos, centriniai dulkių siurbliai, infraraudonųjų spindulių šildytuvai, vandeniniai šildytuvai, freoniniai šildymo įrenginiai, freoniniai šaldymo įrenginiai. Prekiavimas ir montavimas. Jų tinklapis: www.etsistemos.lt, įmonė registruota Klaipėdoje.
 20. UAB „Čirta“, užsiima patalpų vėdinimo sistemų montavimu. Jų tinklapis: www.abcvedinimas.lt, įmonė registruota Kaune.
 21. UAB „Velista ir CO”, privačiuose namuose, daugiabučiuose, viešose įstaigose ir kitos paskirties objektuose montuoja: ventiliacijos sistemas, nuotekų sistemas, šaldymo/kondicionavimo sistemas, šildymo sistemas, sanitarinius prietaisus, šilumos punktus ir katilines, projektuoja inžinerinius tinklus, renovuoja. Jų tinklapis www.velista.lt. Įmonė registruota Vilniuje.
 22. MB „Airkon LT“, oro kondicionavimo, vėsinimo, šildymo, vėdinimo sistemų konsultavimas, projektavimas, montavimas, aptarnavimas ir remonto darbai. Kondicionierių pardavimas, pildymas, termovizija, skylių/kiaurymių gręžimas. Jų tinklapis www.kondicionieriu-meistras.lt. Įmonė registruota Kaune.
 23. UAB „Projektų srautas“ – Vėdinimo sistemos, oro kondicionavimo sistemos, vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklai, automatinės gaisrų gesinimo sistemos, elektros tiekimo tinklai (elektrotechnika), silpnų srovių tinklai, automatikos sistemos. Jų tinklapis www.projektusrautas.lt. Įmonė registruota Vilniuje.
 24. UAB „Aurikta“ – Šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo sistemų, dujų inžinerinių sistemų, vidaus ir lauko vandentiekio, nuotekų sistemų projektavimas ir montavimas. Tinklapio neturi. Įmonė registruota Kupiškyje.
 25. UAB „Dinas“ – Vėdinimo, oro kondicionavimo, šildymo sistemų projektavimas ir montavimas, pastatų šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo sistemų automatika, kondicionierių komplektavimas, montavimas ir remontas, nestandartinių ortakių ir kaminų įdėklų gamyba ir montavimas, prekyba vėdinimo, santechnikos, elektros prekėmis, oro kiekio matavimas, ventiliacijos pasų sudarymas, pastatų šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo sistemų priežiūra, nerūdijančio plieno gaubtų gamyba, kiekio reguliavimo mazgų gamyba (RMG3). Jų tinklapis www.dinas.lt. Įmonė registruota Šiauliuose.
 26. UAB „Pamario Jungtis“ –  Šildymo sistemų, katilų montavimas, remontas, bei renovacija, renovuojamų namų šildymas, individualių namų šildymas, pramoninių pastatų šildymo sistemos, komercinių pastatų šildymo sistemos, vidaus ir lauko santechnika, vandentiekio sistemų montavimas, remontas, renovacija, nuotekų sistemų įrengimas, remontas, renovacija, patalpų vėdinimas ir šaldymas. Oro kondicionierių, šilumos siurblių, rekuperatorių prekyba, montavimo paslaugos. Jų tinklapis www.pamariojungtis.lt. Įmonė registruota Šilutėje.
 27. UAB „Inoterma“ – teikia šildymo ir oro kondicionavimo paslaugas, prekiauja ir montuoja Daikin ir Panasonic įrangą. Jų tinklapis www.inoterma.lt. Įmonė registruota Vilniuje.
 28. UAB „Rokmonas“ – tai įmonė įrengianti vandentiekio, šildymo, oro vėdinimo ir kondicionavimo sistemas visoje Lietuvoje. Jų tinklapis www.rokmonas.lt. Įmonė registruota Marijampolėje.
 29. „Rustika“ – Vėdinimo, rekuperacinių, oro šildymo, centrinių dulkių siurblių sistemų AERECO montavimas, prekyba. Tinklapio neturi. Įmonė registruota Klaipėdoje.
 30. UAB „Anaga“ – Rekuperacinės sistemos, oro kondicionierių montavimas, oro kondicionierių profilaktika, vėdinimo sistemos, oro kondicionierių nuoma, skylių gręžimas. Jų tinklapis www.anaga.lt. Įmonė registruota Vilniuje.
 31. UAB „Komfora“ – oro kondicionavimo, vėdinimo, šildymo sistemų projektavimas, montavimas, priežiūra. Jų tinklapis www.komfora.lt. Įmonė registruota Klaipėdoje.
 32. UAB „Tikstara“ – santechnikos darbai, vėdinimo ir kondicionavimo sistemų projektavimas, įrengimas ir priežiūra, lauko inžineriniai tinklai. Jų tinklapis www.tikstara.lt. Įmonė registruota Kauno r.
 33. UAB „Korbas“ – Vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų, šildymo, santechnikos, smulkių automatikos darbų projektavimas, montavimas ir konsultacijos. Jų tinklapis www.kkorbas.lt. Įmonė registruota Prienuose.
 34. UAB „Apšildymo ir ventiliacijos automatizavimo centras“ – Pastatų inžinerinių sistemų automatizuotas valdymas, kondicionierių komplektavimas, montavimas ir remontas, elektros instaliacijos darbai, santechnikos darbai. Jų tinklapis www.automatizavimas.lt. Įmonė registruota Kaune.
 35. UAB „Gaivora“ – Vėdinimas, oro kondicionavimas, vandentiekio ir nuotekų įrenginiai, šilumos sistemos, šaldymo įrenginiai, jų automatizavimas. Jų tinklapis www.gaivora.lt. Įmonė registruota Vilniuje.
 36. Ind Veikla „Ventomas“ – Vėdinimo sistemų projektavimas ir montavimas butams, gyvenamiesiems namams, komercinėms patalpoms. www.ventomas.lt, +370 648 77977.
 37. Atlieka vėdinimo sistemų projektavimo, montavimo ir aptarnavimo darbus gyvenamose, komercinėse ir gamybinėse patalpose. www.ventmaster.lt, Tel. +370 690 72187
 38. UAB „Alternatyvi energija”– Šildymo, vėdinimo, vandentiekio bei nuotekų sistemos. Montavimas. Projektavimas. Konsultavimas. Katilų, židinių, krosnelių montavimas. Vidaus šildymo sistemų projektavimas ir montavimas. Rekuperacinių sistemų parinkimas, montavimas. Vakuuminių saulės kolektorių montavimas. Vidaus ir lauko vandentiekio bei nuotekų sistemų montavimas, vandens kokybės tyrimai, filtravimo įrangos parinkimas, montavimas. http://www.alternatyvienergija.lt/ +370 686 58199, Molėtų r.
 39. UAB „Biotrade LT“ – Kondicionavimo, vėdinimo ir šildymo sistemų konsultavimas, projektavimas, įrengimas. https://www.rubika.lt/, +370 629 67159 aurimas@rubika.lt

 

Individualiai dirbantys vėdinimo įrangos montuotojai

 1. Vėdinimo sistemų montavimas, vėdinimo sistemų po garantinė priežiūra, kondicionavimo sistemų (kondicionierių) montavimas. El. paštas: raimundas.ramanauskas@gmail.com, tel.: +370 695 84 041 (Vilnius).
 2. Vėdinimo sistemų ir rekuperacijos montavimas ir projektavimas. Tel.: +370 652 12 255 (Vilnius ir Kaunas 100km spinduliu)
 3. Vėdinimo sistemų, rekuperatorių, ortakių montavimas. Tel.: +370 608 77 190 (Robertas, Vilnius)
 4. Rekuperacinių vėdinimo sistemų projektavimas, montavimas, aptarnavimas. Atlieka vėdinimo sistemų diagnostiką, oro srauto matavimus, derinimą. Tel. +370 684 15566, El. paštas info@vedinimoservisas.lt, www.vedinimoservisas.lt
 5. Vėdinimo, oro kondicionavimo sistemos, visų ventiliacijos sistemų montavimas, šilumos siurblių montavimas. Gartraukių, patalpų oro ištraukimo sistemų, vent-kamerų, rekuperatorių, šilumokaičių, rekuperatorių sujungtų su šildymo sistema montavimas, remontas. Dažymo kamerų ir visų su oru susiejusių sistemų montavimas. Visų tipų ortakių montavimas. +370 900 49747, Vilnius.
 6. Vėdinimo sistemų montavimas, projektų sudarymas, kietų bei lanksčių ortakių montavimas. https://www.facebook.com/OrasJums/, + 370 683 95587
 7. Įvairių tipų rekuperacijos, vėdinimo sistemų projektavimas, montavimas, pardavimas namuose, kotedžuose, butuose, komercinėse patalpose. Tel. +370 608 11101, El. paštas: info@ventiliacijossistemos.lt, www.ventiliacijossistemos.lt, Vilnius (Dirbame visoje Lietuvoje).
 8. Meistras Vilniuje atlieka vėdinimo sistemų, rekuperatorių, ortakių montavimo darbus. Ortakiu izoliavimas izoliacijos dembliu, priešgaisrinė izoliacija K-flex,  gartraukių ir ventiliatorių montavimas ir pajungimas. Vamzdynu keitimas butuose ir individualiuose namuose (vandentiekio, šildymo, kanalizacijos). Prietaisu montavimas ir keitimas (kriauklių, vonių, dušo kabinų, maišytuvų keitimas ir remontas). Šildomų grindų įrengimas, radiatorių montavimas ir kiti santechnikos darbai. Robertas, +370 608 77190
 9. Visų tipų oro vėdinimo sistemų montavimas individualiems namams, komercinės ir ūkinės paskirties patalpoms. Dirba visoje Lietuvoje. +370 644 13616
 10. Ventiliacijos, kondicionierių montavimas. Dirba visoje Lietuvoje. +370 670 85989
 11. Ventiliacijos, šilumos siurblių prekyba – montavimas. +370 670 85989
 12. Rekuperacijos – vėdinimo sistemų montavimas. Kazimieras, +370 605 15712, kaazius@gmail.com
 13. Decentralizuoto vėdinimo su rekuperacija įrengimas namuose, butuose, biuruose. +370 699 47111, Vytautas, Šiaulių raj.
 14. Ventiliacinių, rekuperacinių patalpų vėdinimo sistemų projektavimas, montavimas privatiems namams, butams ir kt. +370 605 83839, Justinas, Vilniuje ir kituose miestuose.
 15. Mini rekuperatorių, vėdinimo, šildymo sistemų įrengimas. +370 620 83868, Alvydas, Vilnius.
 16. Ventiliacijos ir kondicionavimo sistemų montavimas, komplektavimas, vėdinimo sistemos su orlaidėmis, rekuperacinės vėdinimo sistemos butams, namams, kotedžams, biurams. Mini rekuperatoriai, ventiliatoriai – montavimas ir prekyba. Gartraukių montavimas. +370 683 87801, Edgaras, Kaunas.
 17. Vėdinimo – kondicionavimo montavimas, jų priežiūra ir projektavimas. +370 636 36366, Ernestas, Kaunas.
 18. Montuoja ventiliacines sistemas, rekuperatorius gyvenamuosiuose namuose. darius.sab@gmail.com, Darius.
 19. Vėdinimo – rekuperacinių, bei kondicionavimo sistemų montavimas namams, butams, bei pramonei. Montuojame cinkuotais arba plastikiniais ortakiais. +370 607 70353 Deividas Švežauskas, Vilnius.
 20. Rekuperacinių sistemų projektavimas ir montavimas, šildymo sistemų projektavimas ir montavimas, centralizuoti dulkių siurbliai. +370 608 11101, Dovydas, Vilnius.
 21. Vėdinimo, kondicionavimo montavimo, remonto darbai. +370 654 49011, Mantas, Kaunas.
 22. Vėdinimo sistemų ir rekuperacijos montavimas ir projektavimas. +370 615 65812, Šarūnas, (Vilnius, Kaunas).
 23. Ventiliacijos ir kondicionavimo sistemų montavimas, komplektavimas. +370 683 87801, Edgaras, Kaunas.
 24. GetAir SmartFan mini rekuperatorių montavimas. +370 600 77326, Tomas Vaivada, (Vilnius, Kaunas, Klaipėda).

 

Įmonės prekiaujančios kondicionieriais

 1. UAB „Eko2Šiluma“, oficialiai Lietuvoje atstovauja Japonijos įmonės Mitsubishi Electric gaminamus kondicionierius, šilumos siurblius, rekuperatorius, patalpų sausinimo ir drėkinimo įrangą. Įmonės pagrindinis biuras randasi Kaune, turi filialą Vilniuje, jų tinklalapis www.eko2siluma.lt
 2. UAB „Airwave Lietuva”, Lietuvoje atstovauja tokius kondicionierių gamintojus, kaip „Daikin“ ir „Midea“, dar yra vienas iš Vokiečių vėdinimo ir šildymo gamintojo Wolf atstovų Lietuvoje. Jų tinklalapis www.airwave.lt , jie užsiima didmenine kondicionierių ir vėdinimo įrenginių projektavimų ir prekyba. Jų prekybos padalinys yra tik Vilniuje.
 3. UAB „Sanlėja“, oficialiai Lietuvoje atstovauja JAV įmonės Cooper&Hunter ir Vokietijos įmonės Bosch gaminamus kondicionierius, šilumos siurblius, oro drėkintuvus, taip pat Vokietijos gamintojo GetAir gaminamus rekuperatorius. Taip pat užsiima kondicionavimo, oras-oras, bei oras-vanduo patalpų šaldymo ir šildymo sistemų projektavimu ir montavimu. Jų biuras randasi Vilniuje, tinklalapis https://sanleja.lt/
 4. UAB „Jaukurai“, Lietuvoje atstovauja kelis žinomus santechnikos ir šildymo įrangos gamintojus, ir Samsung gaminamus kondicionierius bei rekuperatorius. Jų tinklalapis www.jaukurai.lt , jie užsiima ir mažmenine ir didmenine Samsung kondicionavimo ir vėdinimo produkcijos prekyba. Dar jie Lietuvoje yra pagrindiniai platintojai Uponor gaminamų standžių plastikinių ortakių. Turi prekybos padalinius Panevėžyje, Kaune, Klaipėdoje, Vilniuje ir Šiauliuose.
 5. UAB „Šalnos prekyba“, šaldymo įrangos ekspertai, prekiauja ir montuoja įvairiausią šaldymo įrangą ir kondicionierius, įvairaus dydžio ir paskirties objektuose. Dar prekiauja oro sausintuvais, drėkintuvais, lubiniais ventiliatoriais. Jų tinklalapis www.salna.lt, pagrindinė jų veiklos kryptys šaldymo sistemų projektavimas, montavimas ir priežiūra. Jų pagrindinis biuras yra Klaipėdoje, dar turi padalinį Vilniuje.
 6. UAB „Gl Co“, oficialus LG kondicionierių prekybos atstovas Lietuvoje. Jų tinklalapis http://lg-air.eu/lt/, užsiima didmenine kondicionierių prekyba.
 7. UAB „Industek“, oficialus DAIKIN atstovas Lietuvoje. Šilumos siurbliai oras-vanduo, Daikin Altherma šilumos siurbliai, VRV sistemos. Patalpų kondicionavimo sistemos, buitiniai, pramoniniai kondicionieriai, vėdinimo įrenginiai – prekyba. Jų tinklapis: www.industek.lt. Įmonė registruota Vilniuje.
 8. UAB „Technica Service“ – Prekyba oro kondicionieriais ir rekuperatoriais internetu ir salone, montavimas, konsultavimas. Jų tinklapis www.orokondicionieriai.com. Įmonė registruota Vilniuje.
 9. UAB „Kondicionieriai“, oro kondicionierių, šildymo įrangos ir vėdinimo įrangos pardavimas. Jų tinklapis www.orokondicionavimas.lt. Įmonė registruota Vilniuje.
 10. UAB „Beijer Refrigeration“ – didmeninė prekyba šaldymo įranga, oro kondicionavimo, komercinės ir pramoninės šaldymo įrangos komponentais ir sistemomis. Jų tinklapis, www.refrigeration.lt. Įmonė registruota Vilniuje.

 

Įmonės montuojančios, pajunginėjančios ir prižiūrinčios kondicionierius

 1. UAB „Termona“, užsiima pastatų šiltinimu, kondicionierių montavimu ir pardavimu, dar centrinių dulkių siurblių, vėdinimo sistemų montavimu. Jų tinklalapis http://www.termona.lt, įmonės būstinė yra Vilniuje, turi padalinius Kaune ir Šiauliuose.
 2. UAB „City-Line LT“, montuoja ir parduoda kondicionierius, taip pat montuoja šildymo, vėdinimo įrangą, įrenginėja vandens gręžinius ir nuotekų valymo sistemas. Jų tinklalapis www.specdarbai.lt įmonės biuras yra Vilniuje.
 3. UAB „Gedarta“, Vandentiekis ir nuotekos, šildymas, vėdinimas, kondicionavimas, elektros ir silpnų srovių tinklai, pastatų inžinerinių sistemų techninė priežiūra, ekspertizės, priešgaisrinės saugos sistemos, apsaugos ir stebėjimo sistemos, pastatų valdymo automatizavimas, inžinerinių sistemų projektavimas. Jų tinklapis: www.gedarta.lt ir www.gedartosinzinerija.lt, įmonė registruota Vilniuje.
 4. AB „Techtopas“ – autorizuotas garantinių ir po garantinių LG Electronics oro kondicionierių ir šilumos siurblių servisas Lietuvoje. Parduoda ir montuoja visų tipų oro kondicionierius, vėdinimo sistemas ir šilumos siurblius. Atlieka priežiūros ir aptarnavimo darbus visoje Lietuvoje. Jų tinklapis www.kondicionieriai.lt. Įmonė registruota Kaune.

 

Individualiai dirbantys meistrai montuojantys ir pajunginėjantys kondicionierius

 1. Visų rūšių bei gamintojų kondicionierių, šilumos siurblių montavimas, remontas, prekyba. Skylių gręžimas, mini rekuperatorių montavimas, prekyba, ventiliacijos montavimas butuose, namuose. Visoje Lietuvoje. +370 641 11177, Vilnius
 2. Kondicionavimo, ventiliacijos, rekuperacijos sistemų projektavimas, montavimas, pildymas, priežiūra ir remontas. Edgaras, +3706 03 41858
 3. Kondicionavimo, ventiliacijos, šildymo, rekuperacijos sistemų projektavimas, montavimas, pildymas, priežiūra ir remontas. Tomas, +370 656 36356, el. paštas tomas@edistra.lt.
 4. Kondicionierių, vėdinimo, šildymo sistemų projektavimas, montavimas. +370 602 48655, Rolandas, Šiauliai ir Klaipėda.
 5. Kondicionierių, vėdinimo, šildymo sistemų projektavimas, montavimas. +370 606 45288, Ignas, Palanga ir Klaipėda.
 6. Ind. Veikla „City Air“ – Įvairios paskirties buitinių, pramoninių ir kitų oro kondicionavimo sistemų pardavimas, įrengimas remontas ir aptarnavimas. http://kondicionieriumontavimas.lt/, +370 604 47100.
 7. Kondicionierių, šilumos siurblių, vėdinimo įrangos montavimas, pildymas, taisymas. Visoje Klaipėdos apskrityje, +370 662 33465, Julius, Klaipėda.
 8. Prekyba oro kondicionieriais/šilumos siurbliais, rekuperatoriais bei mini rekuperatoriais. Taip pat atlieka montavimo, ir remonto darbus visoje Lietuvoje. +370 628 22007, Arminas.
 9. Kondicionavimo sistemų projektavimas, kondicionierių montavimas, kondicionierių pildymas, kondicionierių priežiūra, kondicionierių remontas, kondicionierių valymas, mini rekuperatorių įrengimas, rekuperacijos įrengimas, ventiliacijos sistemų montavimas, ventiliacijos sistemų remontas. +370 690 72187, Deividas (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai).
 10. Oro kondicionierių montavimas, techninės profilaktikos atlikimas, kondicionierių plovimas. Oro vėdinimo (rekuperacinių) sistemų montavimas, projektų rengimas. +370 624 55101, Edvardas (visoje Lietuvoje).
 11. Oro kondicionavimo, vedinimo sistemų montavimas, gedimų šalinimas (pagal galimybes), techninė priežiūra (pagal galimybes). +370 614 14458, Regina Masilionytė, Vilnius.
 12. Kondicionavimo sistemų projektavimas, mini rekuperatorių įrengimas, rekuperacijos įrengimas, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų montavimas, šildymo sistemų montavimas, šildymo sistemų projektavimas. +370 600 00217, Mindaugas, Vilnius.
 13. Kondicionierių ir komercinės paskirties šaldymo įrengimų parinkimo, projektavimo, instaliacijos bei priežiūros darbai, šilumos siurblių parinkimo, projektavimo, instaliacijos bei priežiūros darbai, ventiliacinių ir rekuperacinių sistemų parinkimo, projektavimo, instaliacijos bei priežiūros darbai. +370 647 38510, Povilas,  (Kaunas, Kėdainiai).
 14. Oro kondicionavimo, vėdinimo sistemų, mini rekuperatorių, centrinių dulkių siurblių projektavimas, pardavimas ir įrengimas. +370 699 36843, Marius Raulinaitis, (Vilnius, Kaunas, Klaipėda).
 15. Kondicionierių, šilumos siurblių, rekuperacinių sistemų montavimas. +370 609 62175, Paulius Šulcas, (Kaunas, Birštonas).
 16. Kondicionavimo sistemų montavimo, remonto, priežiūros paslaugos. +370 604 47100, Ignas, Vilnius.

 

Lietuvos rinkoje dirbančios įmonės, kurios specializuojasi pelėsio naikinimo chemija ir pelėsio naikinimu.

 

logo

 1. UAB „JAPE LT”, http://jape.lt/ Oficialūs Švedijos gamintojo „Jape” pelėsio, samanų ir kvapų naikinimo atstovai Lietuvoje. Taip pat atstovauja sienų impregnavimo nuo drėgmės chemijai „Porofin”.
 2. MB „Ne problema“pelesionaikinimas.eu. Pelėsio naikinimo, oro valymo paslaugos visoje Lietuvoje.
 3. Ind. veikla. – www.pelesionaikinimassalinimas.lt Pelėsio naikinimo, oro valymo paslaugos visoje Lietuvoje.
 4. pelesiuvalymas.lt Pelėsio naikinimo, oro valymo paslaugos visoje Lietuvoje.
 5. veiktis.lt, Pelėsio naikinimo bei jo atsiradimo priežasčių šalinimo darbai ir konsultacijos visoje Lietuvoje.
 6. pelesio-naikinimas.lt. Pelėsio naikinimo, oro valymo paslaugos visoje Lietuvoje.