- 41 %

ZEHNDER ComfoAir Q 350 TR rekuperatorius

2497,40 

Išankstinis užsakymas

Aprašymas

Zehnder ComfoAir Q350 TR (iki 200m²)

Nuolat brangstant šilumos energijai, o komforto poreikiams sparčiai augant, svarbu rasti ne tik efektyvų, bet ir ekonomišką vėdinimo sistemos variantą. Teisingai suprojektuota ir sumontuota mechaninė vėdinimo sistema su rekuperacija yra puikus pasirinkimas ne tik dėl savo ilgalaikiškumo. Patalpoms iki 200 m2 rekomenduojame rinktis reikalingą oro kiekį ir tinkamą mikroklimatą patalpose užtikrinsiantį rekuperatorių Zehnder ComfoAir Q350 HRV, kuris patikimai atliks savo funkcijas, skleis minimalų, praktiškai negirdimą triukšmą ir garantuos ypač mažas elektros sąnaudas.
Šiš rekuperatorius vidaus šalinamą orą keičia lauko oru, o šio proceso metu gaunamą energiją panaudoja naujo oro pašildymui ir tokiu būdu mažina pačias energijos sąnaudas. Rekuperacinė sistema Zehnder ComfoAir ne tik puikiai atlieka savo funkciją, bet ir pasižymi nesudėtingu pritaikymu bet kokio tipo patalpoms bei ypač paprastu valdymu. Jos funkcionalumą pagal savo individualius poreikius galima reguliuoti specialiu valdikliu, išnešamu pulteliu arba tiesiog mobiliąja programėle.
Zehnder ComfoAir Q350 HRV valdymasRekuperatoriaus Zehnder ComfoAir Q350 HRV valdymas telefonu
Prietaisas pasižymi specialiais sensoriais, kurie įrenginio nustatymus koreguoja automatiškai, užtikrindami aukščiausios kokybės patalpų orą ir taupydami elektros energiją. Dėl šios priežasties svarbu pabrėžti, jog rekuperatorių nustačius pirmąjį kartą po įrengimo, prietaiso papildomai reguliuoti nereikia, išskyrus tuos atvejus, kai namuose susirenka didesnė žmonių kompanija arba išvykstate atostogų.
Pagrindiniai Zehnder ComfoAir Q350 TR privalumai:
  • Aukšta šilumogrąža – įrenginys gali grąžinti iki 98% elektros energijos;
  • Iki 350 m³/h (200 Pa) siekiantis oro srautas;
  • Tinkamas naudoti patalpose nuo 35 m² iki 200 m²;
  • Zehnder ComfoAir pasižymi itin tyliu veikimu, kurį lemia specialios technologijos ventiliatoriai ir naujos kartos našesni bei sandaresni filtrai.
Papildomi Zehnder ComfoAir Q350 tr privalumai:
  • Naujos kartos filtrai, kurie leidžia užtikrinti dar didesnį prietaiso efektyvumą, užkertant kelią net ir smulkiausių dulkių patekimui į patalpas ar vėdinimo įrenginį;
  • Vėdinimo sistemose montuojami galingi ventiliatoriai generuoja daugiau galios, tačiau naudoja mažiau energijos;
  • Unikaliame, deimanto formos šilumokaityje šilumogrąžos paviršius siekia net 38 m², o tai lemia itin aukštą prietaiso efektyvumą;
  • Oras, dėka didelio paviršiaus ploto ir patentuotų delta formos aliuminio korio kanalų, yra sušildomas visas ir tolygiai – tam sunaudojant minimalų kiekį elektros energijos;
  • Moduliuojama apvedimo sklendė Zehnder ComfoAir Q sistemose leidžia parinkti komfortiškiausią galimą tiekiamo oro temperatūrą vasaros metu.
Apskaičiuota, jog rekuperacinė sistema, leidžianti iš patalpų šalinamo oro šilumą panaudoti pakartotinai, šildymo sąskaitas šaltuoju laikotarpiu sumažina net iki 50%. Tačiau, svarbu žinoti, kad tai, kiek šilumos energijos galima panaudoti pakartotinai, ypač priklauso nuo pasirinktos mechaninio vėdinimo sistemos kokybės. Todėl, renkantis vėdinimo sistemą, bene didžiausią dėmesį reikėtų atkreipti į vieną pagrindinių sistemos dalių – rekuperatorių, nuo kurios tiesiogiai priklauso, kiek vėdinimo sistema bus efektyvi bei tai, kiek energijos sunaudos pats vėdinimo procesas.
Rekuperatorius, kaip ir daugelis kitų prietaisų, dažniausiai pasižymi skirtingu naudingumo koeficientu, todėl šio proceso metu pats energijos taupymas arba rekuperacija dažniausiai taip pat nėra vienoda. Net iki 98% elektros energijos grąžinti galintis Zehnder ComfoAir Q350 TR gerokai sumažins jūsų šildymo sąskaitas. Naudodami originalius Zehnder ComfoAir filtrus galėsite būti tikri, jog jūsų vėdinimo įrenginys veiks taip, kaip buvo numatyta jo projekte.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.