Ventiliatorius Fresh Intellivent 2.0

160,00 

Aprašymas

Intellivent ® 2.0 yra visiškai naujo tipo vonios ventiliatorius nustatantis absoliučiai naują standartą šiems produktams. Jis sukurtas siekiant sutalpinti naujas technologijas visiškai neapsunkinant vartotojo sudėtingu valdymu, priežiūra ar montavimu.

FRESH Intellivent 2.0 video prezentacija

  • Vienas modelis visos funkcijos
  • Ekstremaliai tylus, tik 21 dB (A)
  • Mažas energijos suvartojimas 2.1 – 5.5 W
  • Didelis galingumas 134 m³/h
  • Išmanioji drėgmės aptikimo sistema
  • Galima rinktis iš dviejų spalvų (standartinė versija)  – balta arba juoda, bet kaip priedas gali būti pasirenkamas bet kokios spalvos rėmelis.

FRESH Intellivent 2.0 – funkcijos

Automatinė grėgmės kontrolė
Fresh pristato unikalią, pilnai automatizuotą, išmaniąją drėgmės kontrolę. Tai reiškia, kad šis ventiliatorius prisitaiko prie kiekvienos šeimos įpročių ir išmoksta veikti tik tada kada to reikia, ir tik tiek, kiek to reikia, papildomai neeikvojant energijos. Jeigu yra poreikis sumažinti oro drėgmę, jis įsijungia automatiškai. Šis „išmanumas” valdomas integruoto mikroprocesoriaus pagalba, kurioje įdiegta programinė įranga, kruopščiai testuota įvairiuose butuose keletą metų. Taip pat ventiliatorius turi tris rėžimus: drėgmės kontrolės, tylaus veikimo, maksimalaus veikimo.
Ilgaamžiškumas
Dėka žemos įtampos variklio, ventiliatorius gali veikti maždaug 60,000 valandų, kas yra iki 5 kartų ilgiau už įprastus ventiliatorius. Gamintojai dėl to yra užtikrinti, ir Intellivent 2.0 ventiliatoriui suteikia 5 metų garantiją.
Beveik negirdimas
Žemos įtampos variklis naudoja ypač tylius guolius, kurie ventiliatorių daro beveik negirdimą. Tie, kas prieš tai turėjo įprastą AC ventiliatorių, sunkiai supras ar ventiliatorius iš viso veikia.
Priežiūra
Labai svarbus šio ventiliatoriaus privalumas yra galimybė ištraukti ventiliatorių iš išvalyti jo sparnuotę. Taip sudaroma galimybė išvalyti ne tik ventiliatoriaus detales, bet ir patį vėdinimo kanalą.
Valdymo skydelis 
Ventiliatoriaus funkcijos gali būti lengvai keičiamos valdymo skydeliu. Kai ventiliatorius prijungiamas prie srovės, ventiliatorius pats ištestuoja visas funkcijas, ir tik tada leidžia pradėti valdymą (tai parodo blyksinčios LED lemputės). Valdymo mygtukai pritaikyti būti paspausti milijoną kartų.
Integruota greičio kontrolė
Intellivent 2.0 yra integruota veikimo greičio kontrolė, leidžianti optimaliai reguliuoti įrenginio našumą. Veikdamas nuolatiniu rėžimu dėka šios funkcijos ventiliatorius gali veikti ypač tyliai.
Laikmatis
Intellivent 2.0 turi integruotą laikmatį, kuriuo galima nustatyti keletą laiko funkcijų. Intellivent 2.0 turi vonios „išvėdinimo” funkciją. Aktyvavus šią funkciją ventiliatorius be perstojo dirba 60 minučių tuomet, kai ventiliatorius neveikia 26 valandas. Su šia funkcija išvengsite priplėkusio vonios oro net kai išvyksite iš namų atostogoms.
Komunikacija
Intellivent 2.0 visada leidžia jums žinoti kas vyksta dėl integruotų įvairių spalvų LED lempučių. Mėlyna spalva reiškia, kad ventiliatorius veikia perteklinės drėgmės šalinimo režime. Geltona spalva – aktyvuota laikmačio funkcija, violetinė –  aktyvuota vonios „išvėdinimo” funkcija.

1Modelis Intellivent 2.0
2Laikmatisyra
3Įtampa, V-HZ 230/50
4Reikalinga anga 105/127 mm
5Drėgmės jutiklisyra
6Judesio daviklis nėra
7Maksimalus garso lygis,dB(A)21
8Ilgaamžis taip 60000 valandų
9Automatinis užsidarymas nėra
10Apsaugos lygis IP44
11Plastikas ABS
12Gamintojas Fresh Ventilation Švedija
13Maksimalus oro srautas,m³/h134
14Prijungimo diametras100/120
15Galia 2,1 – 5,5 W

 

 

 

Dokumentai

bro_intellivent_ink_celsius_pro_008809

produktblad_intellivent_se

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.