- 31 %

Plokštelinis rekuperatorius Systemair SAVE VTC

1519,52 3394,70 

Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,

Aprašymas

• Iki 90% siekiantis, aukšto efektyvumo šilumos atgavimo įrenginys

• Energetiškai efektyvūs RadiCal ventiliatoriai su modernia EC technologija

• Atskiri nustatymai tiekiamo ir šalinamo oro srautams

• Instaliavimo vadovas – lengvesniam įrenginio paleidimui

• Automatinis atitirpinimas (integruotas drėgmės jutiklis)

• Vėdinimo reguliavimas pagal poreikį, standartiškai su integruotu drėgmės jutikliu

• Modbus komunikacija per RS-485 jungtį

 

SAVE VTC 200 tinkamas patalpoms, kurių bendras plotas iki 160 m².

SAVE VTC 300 tinkamas patalpoms, kurių bendras plotas iki 300 m².

SAVE VTC 700 tinkamas patalpoms, kurių bendras plotas iki 600 m².

SAVE VTC skirtas montuoti ant sienos tam puikiai tinka, pavyzdžiui, montuoti sandėliukuose ar skalbyklose.

Įrenginio korpusas padengtas metalo lakštais bei kruopščiai apsaugotas nuo kondensacijos. Vidinės modelio pagamintos iš pūsto polistirolo (EPP), taip užtikrinama ypač gerai garso ir šilumos izoliacija. Visi komponentai lengvai išimami priežiūrai ar serviso atlikimo metu.

 

Įrenginio paleidimas gali būti atliktas iš vieno ar kelių CD pultelių. „Start-up“ vadovas palengvins paleidimą, jis taip pat padės išvengti klaidų paleidimo metu. Ekrane matomi simboliai ir užrašai žymi pasirinktus nustatymus : tiekiamo oro temperatūrą ir ventiliatoriaus greitį. Tiekiamo ir šalinamo oro kiekiai paleidžiant įrenginį lieka nustatyti pagal nutylėjimą, tačiau gali būti keičiami per valdymo meniu. Integruota laikmačio funcija, kuri automatiškai keičia darbo režimus tarp dienos ir nakties. Galimas filtrų keitimo periodo nustatymas. Įspėjamasis signalas rodo galimus gedimus.

CD pultelis turi kelių lygių vartotojo prieigą skirtą autorizuotam įdiegimui ir serviso darbuotojo prieigą. CD pultelis gali būti prijunktas kabeliu per modulinę jungtį esančią įrenginio viršutinėje dalyje.

Įrenginys yra tiekiamas su jungtimis skirtomis valdyti išorinius oro šildymo ar vėsinimo šilumokaičius bei paruoštos jungtys vėdinimo valdymui pagal poreikį. Valdymas pagal poreikį gali būti atliekamas nuo išorinių jutiklių, tokių kaip CO2, slėgio ar drėgmės daviklių. Įrenginiai tiekiami su integruotu drėgmės davikliu, jis reikalingas ne tik dėl standartinio vėdinimo valdymo pagal poreikį, bet ir dėl užšalimo prevencijos šaltesnio klimato juostose.

Įrenginys turi automatinę atitirpinimo funkciją su integruotu drėgmės jutikliu. Priklausomai nuo lauko salygų bei patalpų mikroklimato, gali būti pasirinkti 3 skirtingi režimai. Be pirminio oro pašildymo sandariuose namuosse/ pasyviuose namuose, prie subalansuoto oro srautų įrenginys gali dirbti iki 0ºC. Be pirminio oro pašildymo kai oro srautai nesubalansuoti, įrenginys gali dirbti iki -3oC. Su pradiniu lauko oro pašildymu, kai įrenginys dirba iki -20oC, priklausomai nuo šildytuvo dydžio. CB modelio šildytuvas gali būti pasirenkamas kaip papildomas šilumos šaltinis.

 

Įrenginys tiekiamas su G3 klasės oro tiekimo filtru ir G3 klasės filtru oro šalinimui. Yra galimybė oro tiekimui naudoti F7 filtrą.

Matmenys

save_vtc_200_r_matmenys

1Lauko oras
2Tiekiamas oras
3Ištraukiamas oras
4Šalinamas oras

Dokumentai

save_vtc_200_naudojimosi_instrukcija_208700_en-gb-a003 save_vtc_200_montavimo_instrukcija_ir_aptarnavimas_208699_ce_en-gb-a004

cd-valdiklio-instrukcija-montavimui-ant-sienos-206858-gb_se

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.