- 6 %

Entalpinis rekuperatorius BLAUBERG KOMFORT EC SB160-E S21

Original price was: 1669,00 €.Current price is: 1569,00 €.

Produkto kodas: KOMFORT EC SB160-E S21 Kategorijos: , ,

Aprašymas

Entalpinis rekuperatorius BLAUBERG KOMFORT EC SB160-E S21 su WIFI valdymo automatika ir entalpiniu šilumokaičiu.

Rekuperatorius vertikalaus jungimo, efektyvumas 76-92% su kryžminio priešpriešinio srauto naujos kartos entalpiniu nesausinančiu orą šilumokaičiu ir „by-pass” funkcija. Įrenginys atitinka A energetinę klasę. Numatytas elektrinių šildytuvų (tiekiamam orui iš lauko ir papildomai į patalpas), sklenžių valdymas ir įrenginio darbas nuo drėgmės, CO2 ir priešgaisrinių daviklių. Įrenginys valdomas per aplikaciją telefone.

Maksimalus našumas -200m3/val. Plokštelinis kryžminio priešpriešinio srauto entalpinis šilumokaitis. Mineralinės vatos akustinė ir šilumos izoliacija – 20mm. Ekonomiški EC elektros varikliai. Išcentrinės sparnuotės mentelės – lenktos pirmyn. Valdymas bevieliu (WIFI) ir interneto ryšiu. Darbinė temperatūra -25°… +40°C.

Valdymas: pilnai automatizuotas per aplikaciją telefone. Pageidaujant papildomai galima rinktis išorinius laidinius valdymo pultelius S22, S25 ir belaidį S22WIFI. Papildomi valdymo pulteliai nurodyti valdymo įrangos kategorijoje. Filtrų klasė – G4 ir F7. Apsauga nuo užšalimo. Rekomenduojame montuoti elektrinius šildytuvus tiekiamam orui prieš rekuperatorių ortakiuose. Elektriniai šildytuvai valdomi rekuperatoriaus.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.