- 23 %

Rotacinis rekuperatorius Systemair SAVE VSR

1599,00 1964,44 

Išvalyti

Aprašymas

Rekuperatorius montuojamas palubėje

  • Įrenginys sertifikuotas pagal EUROVENT privalomuosius reikalavimus
  • Aukšto efektyvumo rotacinis šilumogrąžis
  • Energetiškai efektyvūs RadiCal ventiliatoriai su modernia EC technologija
  • Atskirai valdomi tiekiamo ir šalinamo oro srautai
  • Start-up vadovas – lengvam paleidimui
  • Automatinis perjungimas į vasaros režimą (be šilumos atgavimo)
  • Valdymas pagal poreikį
  • Apžiūros durelės iš abiejų pusių
  • Galimybė prijungti Modbus per RS-485

 

SAVE VSR 150 (Baltas) tinkamas patalpoms, kurių bendras vėdinamas plotas iki 120 m2
SAVE VSR 300 tinkamas patalpoms, kurių bendras vėdinamas plotas iki 240 m2
SAVE VSR 500 tinkamas patalpoms, kurių bendras vėdinamas plotas iki 400 m2

 

Įrenginys gali būti montuojamas ant sienos ar virš pakabinamų lubų. Įrenginys dviejų lakštų, tarpas užpildytas izoliacine medžiaga. Komplektuojama su pilna valdymo automatika, aukšto efektyvumo rotaciniu šilumogrąžiu, termostato valdomu oro pašildytuvu ir filtrais. Energetiškai efektyvūs ventiliatoriai su EC varikliais sumažina energijos suvartojimą oro transportavimui iki 50% lyginant su tradiciniais AC varikliais. Moderni technologija prisideda prie SFP (Specific Fan Power) faktoriaus mažinimo taip pat kaip efektyvus įrenginio modelis.

Įrenginys automatiškai keičia darbo režimus tarp įprasto režimosu rekuperacija, atgaunant šilumą iš šalinamo oro ir vasaros režimo – be šilumos atgavimo. Šis sprendimas taip pat padeda susigrąžinti vėsą išnešamą iš kondicionuojamų patalpų.

Įrenginio paleidimas gali būti atliktas iš vieno ar kelių CD pultelių. „Start-up“ vadovas palengvins paleidimą, jis taip pat padės išvengti klaidų paleidimo metu. Ekrane matomi simboliai ir užrašai žymi pasirinktus nustatymus : tiekiamo oro temperatūrą ir ventiliatoriaus greitį. Tiekiamo ir šalinamo oro kiekiai paleidžiant įrenginį lieka nustatyti pagal nutylėjimą, tačiau gali būti keičiami per valdymo meniu. Integruota laikmačio funcija, kuri automatiškai keičia darbo režimus tarp dienos ir nakties. Galimas filtrų keitimo periodo nustatymas. Įspėjamasis signalas rodo galimus gedimus.

CD pultelis turi kelių lygių vartotojo prieigą skirtą autorizuotam įdiegimui ir serviso darbuotojo prieigą. CD pultelis gali būti prijunktas kabeliu per modulinę jungtį esančią įrenginio šone.

SAVE VSR yra tiekiamas su jungtimis skirtomis valdyti išorinius oro šildymo ar vėsinimo šilumokaičius, taip pat paruoštos vidinės jungtys skirtos valdyti patalpų vėdinimą priklausomai nuo išorinių jutiklių, tokių kaip CO2, slėgio ar drėgmės daviklių siunčiamų signalų. Įrenginys tiekiamas su F7 klasės oro tiekimo filtru ir G3 klasės filtru oro šalinimui. Yra galimybė oro tiekimui pasirinkti žemesnės klasės filtrą. CD pultelis ir 6m kabelis tiekiamas kartu su įrenginiu.

Dokumentai

Systemair_300_500_montavimas_technine_prieziura_20811510_ce_lt-a005

Systemair cd-valdiklio-instrukcija-montavimui-ant-sienos-206858-gb_se

eurovent-certification-diploma-20160125095348227

Systemair_vsr_300_500_naudojimosi_instrukcija_20811610_lt-a004

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.