Rekuperatorius Renovent Excellent 450

2923,00 

Neturime

Pranešti el. paštu, kai turėsime prekę sandelyje

Aprašymas

Olandų gamintojo BRINK Climate Systems kryžminio – priešpriešinio oro srauto rekuperatoriai pritaikyti privačių namų, butų ir biurų vėdinimui. Panaudotą blogą orą rekuperatorius Renovent HR ištraukia iš virtuvės, vonios bei kitų sanitarinių patalpų ir per šilumokaitį atima panaudoto oro šilumą. Tuo pačiu metu šviežias oras įsiurbiamas iš lauko, išvalomas oro filtre ir pašildytas šilumokaityje tiekiamas į gyvenamas patalpas, tokias kaip svečių kambarys, miegamasis ar vaikų kambarys.

Rekuperatorius sugrąžina iš panaudoto oro iki 95% šilumos.

Tylesnis veikimas. Naudodami lėtai besisukančius, 190 mm skersmens ventiliatorius, Brink Climate Systems sėkmingai sumažino garso lygį. Pasipriešinimo sumažinimas prietaiso viduje ir šilumokaityje prisidėjo prie tylaus Renovent Excellent veikimo. Padidėjo oro kanalų jungtys. Padidinus oro kanalų skersmenis, sumažėjo oro srautas ir garso lygis.

Mažesnis energijos suvartojimas. Papildomas privalumas, tai, kad mažinant garso lygį, kartu yra mažinamas ir energijos suvartojimas. Su Renovent Excellent Brink Climate Systems pavyko maksimaliai sumažinti būsimas europines energijos sąnaudas ir jos neviršija 1200 J/m3.

Pastovaus oro srauto reguliavimas. Srauto reguliatorius nepriklausomai nuo oro kanalų sistemos pasipriešinimo garantuoja nustatytus oro srautus. Dėl užtikrinto vėdinimo sistemos balanso yra išlaikomas aukštas efektyvumas bet kokiomis sąlygomis. Pastovaus oro srauto principas palengvina montavimą ir sumažina eksploatacinius kaštus. Be to, filtro užterštumo laipsnis nebeturi įtakos švariam, tiekiamam oro srautui. Unikalus bruožas yra tai, kad Brink Climate Systems sugeba suderinti pastovaus srauto principą su mažai energijos naudojančiais ir tyliais EC ventiliatoriais su patentuotais atgal lenktais sparnais.

Apsauga nuo užšalimo. Kai lauke itin šalta, šilumokaitis apsaugomas nuo užšalimo pašildytuvo pagalba. Temperatūros jutiklis stebi šilumokaičio būklę ir įsijungia tik tada, kai reikia. Tai užtikrina aukštą vėdinimo sistemos efektyvumą ir balansą net tada, kai lauko temperatūros yra labai žemos.

Oro apvedimo vožtuvas (Bypass). Renovent Excellent yra įmontuotas oro apvedimo vožtuvas (bypass), kai nereikalingas šilumos atgavimas ir norima į patalpas tiekti vėsesnį ora iš lauko. Oro apvedimo vožtuvas veikia automatiškai pagal nustatytas patalpos ir lauko temperatūras.

Už papildomą kainą galima užsakyti rekuperatorių su papildoma išplėtimo plokšte, prie kurios papildomai galima prijungti CO2 ir drėgmės jutiklius.

 

Rekuperatoriaus Renovent Excellent privalumai:

 • Švarus, sviežias oras
 • Šešiakampis šilumokaitis
 • Įmontuotas Bypass vožtuvas naktiniam vėsinimui
 • Aukštas efektyvumas, testuotas pagal EN13141-7, EN308, DIBt ir Passivhaus
 • Labai tylus darbas
 • Aukščiausias efektyvumas visomis sąlygomis dėl pastovaus oro balanso palaikymo sistemos Constant Flow
 • Kompaktiškas
 • Vertikalus ir horizontalus montavimas
 • Filtrai apsaugo nuo dulkių ir žiedadulkių
 • Tolygus ventiliatoriaus apsukų keitimas
 • Pažangi apsauga nuo užšalimo

Techniniai parametrai:

Atvamzdžiai orui 180 mm
Našumas 50 – 450 m3/h
Sezoninis elektros suvartojimas taip
Šilumokaičio tipas Šešiakampis
Naudingo koeficientas iki 95 %
Elektros suvartojimas 9,5 – 105 W
Matmenys (Aukštis x Plotis x Ilgis) 765/677/564 mm
Svoris 38 kg

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.