Pastatomas ventiliatorius su jonizatoriumi CleanAir CA-405

189,00 

Neturime

Pranešti el. paštu, kai turėsime prekę sandelyje

Aprašymas

Unikalaus dizaino ventiliatorius, skirtas oro vėsinimui karštomis dienomis
Prabangus ventiliatorius CA-405 yra plono bokšto formos, tokio puikaus dizaino dėka, šis kompaktiškas prietaisas neužima daug vietos ir veikia efektyviai bet kuriame interjere. Prietaisas patogiai reguliuojamas nuotolinio valdymo pulteliu ir turi laikmačio funkciją. Dėka horizontalaus 80° kampo pasisukimo, dinaminis oro srautas gali būti reguliuojamas nuo 7 m/s iki lengvo, gaivinančio vėjelio. Be to, ventiliatoriuje yra integruotas jonizatorius, taigi, jis ne tik atgaivins, bet ir nepertraukiamai valys orą!
CleanAir Optima bokšto formos ventiliatorius CA-405 su jonizatoriumi, atvėsina orą Jūsų namuose, pagerina oro kokybę, sumažina sveikatos problemas ir pagerina bendrą savijautą.

Pritaikymo pavyzdžiai
Šis patogus elegantiško dizaino, perlamutro spalvos, bokšto formos ventiliatorius tinka bet kuriame interjere: svetainėje, miegamajame, darbe, biure, registratūrose, priimamuosiuose, laukimo salėse ir pan.

Dinaminis oro srautas
CA-405 neturi sparnuotės, jame įrengta išmanioji vėdinimo sistema su vertikaliu rotoriumi ir trimis veikimo greičiais: reguliuojamas normalus ir natūralus oro srautas, miego režimas ir vertikalių grotelių reguliavimas. Oro srauto greitis iki 7 m / s ir oro srautas iki 520 m3/val.

Oro valymas dėka integruoto jonizatoriaus
Integruotas jonizatorius gamina neigiamus jonus, kurie valo ir atgaivina orą. Taigi, vėsindamas orą, ventiliatorius jį taip pat išvalo ir atgaivina. Neigiami jonai pritraukia dulkių daleles, mikroorganizmus ir kitas nepageidaujamas mikrodaleles, esančias ore. Šios surinktos dalelės tampa sunkesnės, nukrenta ant žemės ir yra išfiltruojamos iš oro. Jonizacijos proceso metu taip pat neutralizuojami įvairūs kvapai.

Patogus veikimas
Patogiame valdymo skydelyje, esančiame prietaiso viršuje, yra ženkliukai, kurių pagalba galite pasirinkti norimą nustatymą. Šiuos nustatymus taip pat galite reguliuoti su infraraudonųjų spindulių nuotolinio valdymo pulteliu, kurį galite laikyti specialioje jam skirtoje kišenėlėje, esančioje prietaiso nugarinėje pusėje. Laikmačio pagalba galite užprogramuoti norimą laiką, kada prietaisas išsijungs.

LED signalai:

 • 12 išdėstytų LED lempučių, esančių ventiliatoriaus CA-405 priekyje, vaizduoja nustatymus:
  • 3 ventiliatoriaus greičio lygiai
  • Dianaminis naturalus oro srautas ar lengvas vėjelis
  • Oro srauto miego režimas
  • Laikmačio nustatymai:  1, 2, 4 ar 8 valandos
  • Pasisukimo kampas 80°
  • Jonizatorius
  • Įjungta/išjungta

Puikus dizainas su įmantriu funkcionalumu
Sukimosi funkcija leidžia ventiliatoriui pasisukti apytiksliai 80° kampu. Tokiu būdu vietą taupanti oro vėdinimo sistema CA-405 iš Clean Air Optima užtikrina optimalų oro srauto paskleidimą patalpoje ir veiksmingą jo vėsinimą.

Tyli vėdinimo sistema
CA-405 vėdinimo sistema turi  3 ventiliavimo lygius, tame tarpo ir miego režimą.

Energiją taupanti vėdinimo sistema
Maksimalios energijos sąnaudos kai nustatytas stipraus vėdinimo režimas – tik 65 W.
Energijos sąnaudos, kai nustatytas vidutinio vėdinimo režimas – 50 W.
Energijos sąnaudos, kai nustatytas silpno vėdinimo režimas – 40 W.

1Pavadinimas CA-405
2Oro srautas iki 520 m³/val
3Oro srauto greitis iki 7 m/s
4Laikmatis 1-8val
5Garso lygis <25 dB(A)
6Įtampa 220V – 240V / 50Hz
7Svoris 3,35kg
8Energijos sąnaudos (Stipraus / Vidutinio / Silpno) 65W / 50W / 40W
9Išmatavimai 92 cm x 16 cm x 14 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.