Oro vėsintuvas HONEYWELL CL201AE

299,00 

Neturime

Pranešti el. paštu, kai turėsime prekę sandelyje

Aprašymas

Natūralus ir efektyvus vėsinimas – gaivaus oro cirkuliacija, geresnė oro kokybė, mažesnės sąnaudos

Vandenį išgarinantys vėsintuvai arba natūralūs vėsintuvai pučia malonų, vėsų orą – tarsi švelnus vėjelis pūstų nuo ežero.

Tokiuose įrenginiuose šiltas oras yra įsiurbiamas per šlapius vėsinimo filtrus, kurie absorbuoja šilumą ir natūraliai jį atvėsina bei sudrėkina.

Galingas ventiliatorius išstumia vėsų orą iš vėsintuvo į aplinką. Šioje technologijoje nėra naudojamas kompresorius, o oras atvėsinamas natūraliai, efektyviai ir svarbiausia nebrangiai.

CL201AE padeda išlaikyti vėsumą namuose. Šie tvirti, mobilūs prietaisai sukuria galingą 800 m³/val. oro srautą su ypatingai storomis Honeycomb vėsinimo pagalvėlėmis ir galingu motoru. Iš viršaus pripildomas ledo skyrius tiekia šaltą vandenį ant korio pagalvėlių dar labiau sumažindamas oro temperatūrą. Paprastas reguliavimas leidžia Jums palaikyti reikiamą drėgnumo lygį kambaryje.

Vėsintuvai puikiai tinka namuose, biuruose ar visuomeninėse patalpose. Priešingai nei kompresorių naudojančiuose prietaisuose, šiuose vėsintuvuose nėra daug galios naudojančių komponentų. Maža galia leidžia sutaupyti daug elektros energijos ir pinigų. Tai kur kas ekonomiškesnis patalpų vėsinimo būdas nei naudojant oro kondicionierių. Tereikia išpakuoti, pripildyti vandens, pastatyti šalia atvirų durų ar lango, įjungti į elektros tinklą ir mėgautis gaiviu ir vėsiu oru.

Taip pat svarbu paminėti, kad norint, jog šie prietaisai veiktų efektyviai, reikia palikti atvirą langą – todėl jūsų patalpa bus nuolat vėdinama. Tai dar vienas ženklus šių įrenginių pranašumas prieš įprastus kondicionierius, kurie nėra efektyvūs esant atviriems langams.

1Oro srautas 800m3/val.
2Vėsinamas plotas 28 m2
3Galia 230 W
4Vandens bako talpa 20 l
5Greičiai 4 (Aukštas/ Vidutinis / Žemas / Naktinis)
6Kryptį keičiančios grotelės
7Nuotolinis valdymas Pultas
8Išsijungimo laikmatis nuo 1 iki 8 valandų
9Reguliuojamas drėgnumas Taip
10Svoris 10,6kg
11Išmatavimai 48x37x83,5 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.