- 8 %

Langinė orlaidė Aereco EHM1276 Hygro (RAL9003) be lauko stogelio

Original price was: 45,25 €.Current price is: 41,63 €.

Produkto kodas: EHM1276 Kategorijos: ,

Aprašymas

Hygro (RH-35%>65%) orlaidė 5-35m³/h @ 10 Pa, su sklendės valdymo režimų rankenėle, baltos spalvos (RAL9010)

Mes kvėpuojame, prakaituojame, skalbiame, maudomės, gaminame maistą. Taip nuolat į aplinką išskiriame vandens garus, kartu su nepageidaujamas kvapais ir pavojingais dujiniais dariniais. Jei patalpa sandari, nėra oro apykaitos, greitai pajuntame pasekmes: aprasoja langai, sienų kampuose ima rastis pelėsis, tvyro nemalonus kvapas. Blogėja savijauta, mažėja darbingumas.

Drėgmės jutiklis – oro užterštumo lygio matuoklis

PATALPOS VĖDINAMOS TADA, KAI REIKIA IR TIEK, KIEK BŪTINA.

AERECO HYGRO orlaidžių techninė „širdis“ yra ypatingas jutiklis. Tai 8-ios poliamidinio pluošto juostelės, kurios, reaguodamos į vidaus oro drėgnumo pokyčius, traukiasi arba ilgėja. Jutiklis per svirčių sistemą varsto įtaisų sklendę. Kai oras drėksta t.y. teršiamas dėl iškvepiamų garų, ruošiamo maisto, aktyvios veiklos – orlaidės automatiškai atsidaro ir įleidžia gryną orą. Patalpai išsivėdinus ir oro drėgnumui sumažėjus, orlaidė užsidaro.

Kai santykinis oro drėgnumas patalpoje yra iki 35%, orlaidė būna užsidariusi, o kai drėgnumo lygis pakyla iki 65% – atsidaro maksimaliai. Aereco Hygro orlaidžių pralaidumas nuo 5 iki 35 m³/h, kaip slegių skirtumas yra 10Pa. Tokio oro kiekio pakanka 18 m² kambariui išvėdinti. Jai kambarys didesnis, reikia daugiau orlaidžių.

Vien orlaidžių vėdinimui neužtenka. kad oras cirkuliuotų, reikia traukos vėdinimo kanaluose (pagalbinėse patalpose). Ji gali būti natūrali arba mechaninė (oras būste išretinamas ventiliatoriui).

Orlaidziu info

Papildoma informacija

Modelis:

EMM717, EMM830, EMM716P

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.