- 6 %

Kondensacinis oro sausintuvas Clean Air Optima CA-707

424,00 

Produkto kodas: 20-00016 Kategorijos: , ,

Aprašymas

Daugiafunkcis Clean Air Optima CA-707 yra itin efektyvi du-viename sistema: oro sausintuvas ir oro valytuvas!

Multifunkcinis oro sausintuvas CA-707 iš Clean Air Optima ne tik saugo nuo pelėsių sporų, bet ir išvalo vidaus patalpų orą nuo erzinančių gyvūnų plaukų, žiedadulkių, dulkių, bakterijų ir nemalonių kvapų, kadangi integruotas oro valytuvas turi keturgubą filtro technologiją, tad veikia nepertraukiamai ir efektyviai.
Oro sausintuvas CA-707 iš Clean Air Optima turi integruotą drėgmėmatį, todėl idealiai tinka automatiniam oro sausinimui. Pakanka nustatyti norimą drėgmės lygį, ir šis efektyvus oro sausintuvas viskuo pasirūpins už jus.

Du-viename CA-707 oro sausinimo ir oro valymo sistema garantuoja optimalų vidaus patalpų klimatą visus metus: jeigu pasiekiama nustatyta santykinės drėgmės reikšmė, oro sausinimo procesas sustabdomas, bet oro valymo procesas vyksta toliau.

Šiame efektyviame oro sausintuve montuojamas kompresorius, kuris reguliuoja vidaus patalpų oro drėgmę per vėsinimo elementą. Drėgnas aplinkos oras yra greitai atvėsinamas. Drėgmė ore kondensuojasi, kadangi žema temperatūra sukuria mažiau dėgmės ore. Kondensatas surenkamas vandens rezervuare arba gali būti tiesiogiai išleistas iš prietaiso naudojantis pridedama prijungiama žarna. Keturių filtrų technologija efektyviam oro valymui:

  • Priešfiltris
  • Aktyviosios anglies filtras
  • UV lempa
  • Jonizatorius

Sumanus dizainas pateikia drėgmės vertę apvaliame spalvotame ekrane, esančiame prietaiso priekyje:

  • RAUDONA – didelė santykinė drėgmė = 80%
  • ŽALIA – komfortiška santykinė drėgmė = nuo 80 iki 60%
  • ORANŽINĖ – sausas oras = mažesnė nei 60% santykinė drėgmė

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.