- 12 %

Kanalinis išcentrinis ventiliatorius Vents KSB su garso ir šilumos izoliacija

222,99 349,99 

Produkto kodas: KSB Kategorijos: ,

Aprašymas

Ventiliatorius skirtas patalpų oro tiekimo, šalinimo sistemai, esant žemo triukšmo reikalavimams ir mažai montavimo vietai. Korpusas su garso ir šilumos izoliacija.

Montuojamas į apvalų ortakį. Vienfazis su asinchroniniu išoriniu rotoriniu guoliniu varikliu. Sparnuotė – atgal lenktomis mentelėmis. Variklis su antivibracine tarpine. Apsauga nuo perkaitimo. Ilgalaikis tarnavimas ir ypatingai žemas triukšmo lygis. dviejų polių jungimas. Darbinė temperatūra -25 – +45*C.

Valdymas greičio reguliatoriais RS-1-300, RS-1-400, RT-10 (įsigyti atskirai). Atskiru užsakymu galimi įvairūs šio ventiliatoriaus valdymo išpildymai: U-greičio regiuliatorius su elektrtoniniu termostatu ir temperatūros davikliu ortakyje; UN-greičio regiuliatorius su elektrtoniniu termostatu ir temperatūros davikliu išorėje; U1–greičio regiuliatorius su elektrtoniniu termostatu ir temperatūros davikliu ortakyje ir valdomas laikmačiu; U1N-greičio regiuliatorius su elektrtoniniu termostatu ir temperatūros davikliu išorėje ir valdomas laikmačiu.

Vents KSB315

 

Papildoma informacija

Modelis:

Vents KSB315, Vents KSB250, Vents KSB200S, Vents KSB200

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.