Centrinio oro šalinimo komplektas RENSON Healthbox II

1250,00 

Aprašymas

Komplektas parduodamas su liečiamu ekranu ir virtuvės laikmačiu gartraukio valdymui!

renson-healthbox-ii-kit-touch-komplektas

Energijos taupymas su pagal poreikį valdoma ventiliacija

Jau daugelį metų RENSON SYSTEM C+® sistema yra populiari dėl jos paprastumo, lengvos techninės priežiūros ir energijos efektyvumo. Tačiau dabar vėdinimo efektyvumas pakeltas į naują lygį su pažangia Healthbox® II technologija. SmartZone technologija užtikrina optimalią namo ventiliaciją pagal gyventojo veiklą. Naujas TouchDisplay (leičiamas ekranas) leidžia gyventojams valdyti jų asmeniniams poreikiams pritaikytą vėdinimo programą, įvertinant ir reaguojant į patalpų oro kokybę. Ši vėdinimo sistema gali padėti namuose sumažinti energijos suvartojimą, sukurdama sveiką vidaus aplinką. Nauja Healthbox® II leidžia taupyti energiją ir sukuria sveiką vidaus aplinką!

Savireguliuojantis tiekimas

Savireguliuojanti sklendė užtikrina pastovią oro srovę, nepaisant vėjo greičio ir slėgio pasikeitimų lauke. Su tokio tipo reguliavimu ir sieninėmis orlaidėmis RENSON sistemos gali garantuoti patogų, sveiką oro tiekimą – be nepatogumo, kurį sukelia skersvėjai.

Oro judėjimas tarp patalpų

Oro srovė pro duris gali patekti per durų groteles (min. oro srovė 25 m3/h 2 Pa), pvz., Silendo® (akustiškai slopinančios durų žaliuzės) arba Invisido® (durų žaliuzės, montuojamos virš durų). Bet dažniausiai užtenka ir ne mažiau 1 cm tarpo po durimis.

Ištraukimas pagal poreikį

RENSON® programinė įranga sumaniai reguliuoja valdymo modulius, kad būtų taupoma energija ir palaikoma sveika vidaus aplinka. Ištraukimo greitis yra valdomas drėgnuose ir sausuose kambariuose, priklausomai nuo žmonių buvimo, drėgmės ir CO2 lygių.

• Drėgmės valdymas: tai yra temperatūros ir drėgmės jutiklis valdymo modulyje. Šis elektroninis jutiklis greitai ir dinamiškai reaguoja į santykinio drėgmės lygmens pasikeitimus jūsų namuose.

• CO2 valdymas: tai yra CO2 jutiklis valdymo modulyje. Šis jutiklis greitai reaguoja į CO2 pasikeitimus jūsų namuose. Jis absoliučiai, taip pat ir dinaminėmis sąlygomis, aptinka CO2 . Dinaminio veikimo dėka, žmonių buvimas gali būti aptiktas belaidžiu būdu.

• Centrinis ventiliatorius: elektroniškai valdomą EC variklį valdo centrinis procesorius. Tai užtikrina, kad variklis visuomet dirbtų optimaliomis sąlygomis. Reikiamas ištraukimo greitis yra reguliuojamas kiekvienam kambariui – sunaudojant minimalų kiekį energijos.

• EVO II SYSTEM * VOC = Volatile Organic compound / Organinių chemikalų, tokių kaip įvairūs purškalai, kvepalai, lakai, dažai ir tt. aptikimas ir automatinis pašalinimas.

Healthbox® II tikrina drėgmę ir (ar) CO2 kiekveiname sujungtame kambaryje 24 valandas per parą, net jei gyventojų nėra namuose. Valdymo modulyje įmontuotas jutiklis atidaro valdymo sklendę didesniu ar mažesniu laipsniu. Healthbox® II turi ne mažiau kaip 6 atskiras jungtis skirtingoms patalpoms, kad sukurtų energiją taupantį vėdinimą.

Unikali automatinė kalibravimo sistema

Ši sistema yra automatiškai kalibruojama, sudarant tinkamą oro srovės greitį kiekvienam valdymo moduliui, nepaisant ortakių ilgio ir tipo. Valdymo moduliai gali būti programuojami pagal kambario tipą, kurį reikia nurodyti instaliavimo metu – ar patalpa drėgna (wc, vonia, virtuvė), ar sausa (gyvenamieji kambariai). Valdymo moduliai tuomet bus automatiškai nustatyti reikiamu maksimaliu oro srovės greičiu ir suderins variklio darbą, siekiant paskirstyti reikiamą bendrą srovės greitį visiems – drėgniems ir sausiems – kambariams, būtent konkrečiam namui. Taip yra išvengiama nustatymo metu galimų klaidų rizikos – ir visa tai taupant laiką. Bendras sureguliavimo laikas vidutiniškai truks 12 minučių.

Energijos taupymas pagal poreikį

Optimizuojant ištraukimą Healthbox® II turi galingą EC variklį su valdymo moduliais, kurie gali visuomet užtikrinti tinkamą bet kurio sujungto kambario ventiliaciją. Drėgmė ir (ar) CO2 jutiklis kiekviename valdymo modulyje įvertina ištraukiamą orą 24 valandas per parą ir susisiekia su centriniu procesoriumi. Valdymo modulis riboja ištraukimo greitį kambaryje, jei nėra poreikio, ir paleidžia variklį lėtesniu greičiu. Healthbox® II taip leidžia taupyti šilumą ir elektros suvartojimą.

Detalesnis įrangos aprašymas čia – renson-healthbox-2

 

Dokumentai

renson-healthbox-2

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.