- 16 %

Išmanus ventiliatorius Zehnder ZCV3si

209,00 

Produkto kodas: ZCV3si Kategorijos: ,

Aprašymas

Naujausiosios kartos, išmanus, aukščiausios kokybės ventiliatorius

Itin taupus, ilgaamžis, turintis išmanų drėgmės daviklį, išmanų taimerį, ir daug kitų papildomų valdiklių, vonios ventiliatorius Zehnder ZCV3si. Šis ventiliatorius prie labai lėto oro srauto, gali palaikyti aukštą  traukos slėgį, dėl ko šiluma iš patalpų neišeina, nesijaučia jokių oro srautų, o perteklinė drėgmė pasišalina labai greitai. Šį ventiliatorių galima montuoti ir ant lubų, ir ant sienų, į oro šalinimo šachtų angas.

Užtikrintas našumas
Kad būtų užtikrintas našumas ir reikalavimų atitikimas, Zehnder  ZCV3si turi integruotą oro srauto matavimo technologiją. Todėl tinkamas oro srautas garantuojamas visu jo naudojimo laikotarpiu. Patogioje mobiliojoje aplikacijoje galėsite stebėti esamą oro srautą ar jo statistiką, savo išmaniame telefone.

Mažiau trikdančio triukšmo
Nepageidaujamas triukšmas pašalinamas naudojant skirtingus veikimo lygius ir išmanius jutiklius kurie pasirūpina, kad suaktyvintas rėžimas bus naudojimas tik tada kada tikrai jo reikia.
Naudojant programėlę galima nustatyti netrukdymo rėžimo periodą.

Mažiau sunaudojamos energijos
Zehnder Unity ZCV3si eksploatacinės išlaidos yra tik 1 – 3 W, o oro šalinimo galia labai aukšta.

Nustatykite sau geriausia režimą
Dėka daugybės galimų nustatymo variantų šis ventiliatorius veiks būtent taip kaip iš jo tikimasi. Tereikia vieną kartą susikonfigūruoti pagal savo poreikius.

Patogus valdymas telefono programėlėje
Nustatykite ir valdykite Zehnder ZCVsi 3 ventiliatorių keliais paspaudimais savo telefone.

Išmanus laikmatis
Šis ventiliatorius skaičiuoja kiek laiko buvo naudojamas vonios kambarys ir pagal tai nustato kiek papildomai laiko po šviesos išjungimo reikia palaikyti aktyvaus vėdinimo funkciją.

Išmanus drėgmės sensorius
ZCVsi 3 ventiliatorius naudoja unikalią ir labai patogią technologiją suaktyvinimui nuo drėgmės. Jam nereikia parinkti drėgmės lygio taško suaktyvinimui kaip standartiniuose ventiliatoriuose. Jis nuolatos stebi drėgmės lygį ir tik pajautęs staigų jo padidėjimą – ventiliatorius jungia suaktyvintą rėžimą.

ZCV3si_Unity_Single-Point-Fan

ZCV3si_Unity_Instalation-Instruction

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.