- 19 %

EC Ventiliatorių valdiklis Systemair MTP

37,34 59,40 

Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,

Aprašymas

Tiristorinis sukimosi greičio reguliatorius MTP 10, skirtas ventiliatorių su EC varikliais greičiui reguliuoti.

https://shop.systemair.com/upload/assets/DATASHEET_MTP_10.PDF?dc81bb6b

Montuojamas įgilintas arba ant paviršiaus. Skirtas rankiniu būdu valdyti elektrinių ventiliatorių, kintamos srovės asinchroninių variklių (universalių variklių ir kondensatorinių variklių su pastoviai įjungtu kondensatoriumi) greitį ir oro srautą. Jeigu reguliatorius montuojamas ant paviršiaus atskiroje montažinėje dėžutėje, užtikrinamas atsparus vandens srovei IP 55 apsaugos laipsnis. (Jeigu reguliatorius montuojamas įgilintas be montažinės dėžutės, užtikrinamas atsparus vandens srovei IP 44 apsaugos laipsnis, kuris taip pat priimtinas tokioms griežtoms veikimo sąlygoms, kaip vonių patalpos ir panašiai). Prie vieno tiristorinio sukimosi greičio reguliatoriaus galima lygiagrečiai prijungti kelis variklius, jeigu bendra naudojama srovė neviršija maksimalios leidžiamos reikšmės. Renkantis sukimosi greičio reguliatoriaus tipą, reikia atsižvelgti į paleidimo srovių dydį. Su šiuo reguliatoriumi naudojami ventiliatoriai turi turėti įmontuotą apsaugą nuo perkaitimo ir turi būti suprojektuoti tiristoriniam sukimosi greičio valdymui.

3 padėčių greitį reguliuojantis valdiklis-potenciometras MTP 20, skirtas ventiliatorių su EC varikliais greičiui reguliuoti. Min 3-7V, Norm 5-9V, 10V.

https://shop.systemair.com/upload/assets/MI-SMT-D-3P-EL_EN_NL_FR_DE_SYSTEMAIR.PDF?d315491a

Montuojamas įleidus arba ant paviršiaus

Skirtas rankiniu būdu valdyti elektrinių ventiliatorių, kintamos srovės asinchroninių variklių (universalių variklių ir kondensatorinių variklių su pastoviai įjungtu kondensatoriumi) greitį ir oro srautą. Jeigu reguliatorius montuojamas ant paviršiaus atskiroje montažinėje dėžutėje, užtikrinamas atsparus vandens srovei IP 55 apsaugos laipsnis. (Jeigu reguliatorius montuojamas įgilintas be montažinės dėžutės, užtikrinamas atsparus vandens srovei IP 44 apsaugos laipsnis, kuris taip pat priimtinas tokioms griežtoms veikimo sąlygoms, kaip vonių patalpos ir panašiai). Prie vieno tiristorinio sukimosi greičio reguliatoriaus galima lygiagrečiai prijungti kelis variklius, jeigu bendra naudojama srovė neviršija maksimalios leidžiamos reikšmės. Renkantis sukimosi greičio reguliatoriaus tipą, reikia atsižvelgti į paleidimo srovių dydį. Su šiuo reguliatoriumi naudojami ventiliatoriai turi turėti įmontuotą apsaugą nuo perkaitimo ir turi būti suprojektuoti tiristoriniam sukimosi greičio valdymui.
Greičio ir oro srauto rankinis valdymas ventiliatoriams su 0–10V išvesties įtampa. IP 54 atsparumo klasės įdėklas su dėžute montavimui ant sienos (įleidžiamas montavimas be dėžutės su IP 44 apsaugos nuo vandens įdėklu tinkamas ir aukštos apsaugos klasės patalpose, pvz., vonios kambariuose ir kt.).

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.