- 10 %

Valdiklis GetAir Touch

239,58 325,61 

Produkto kodas: N/A Kategorija:

Aprašymas

Lietimui jautrus valdymo pultas su įtampos keitikliu.

Įrenginių grupavimas – unikali SmartFan funkcija

Naudojant tik vieną valdiklį, galėsite kontroliuoti 3 skirtingas rekuperatorių grupes atskirai, taip pritaikant vėdinimo intensyvumą atskiroms zonoms individualiai. Pavyzdžiui, vaikų miegamieji gali veikti miego režime, kai tuo tarpu tėvų miegamajame įrenginiai gali veikti vasaros režime, taip maksimaliai vėsindami kambarį vasaros nakties oru.

Koks rezultatas? Maksimalus lankstumas ir valdymo paprastumas šešiais skirtingais režimais.

Oro kokybės būklės vaizdavimas

Tai labai praktiška funkcija, nykščio pozicija į viršų ar į apačią parodant oro kokybės būseną konkrečiu momentu. Nykštys į viršų parodo, kad SmartFan veikia optimaliais nustatymais ir visuose kambariuose užtikrinta reikiama or apykaita. Nykštys per vidurį reiškia, kad galima pagerinti vėdinimo kokybę. Nykštys į apačią reiškia, kad oro kokybė yra nepatenkinta ir šeimininkui reikėtų suaktyvinti įrenginių veikimą.
Tai labai patogu ir paprasta!

Filtro užterštumo indikacija

Stebėti esamą filtrų kokybę labai paprasta dėl užterštumo indikacijos veidelių simboliais. Yra keturi skirtingi veideliai, parodantys filtrų kokybę. Jie leidžia laiku pastebėti užsiteršusius filtrus ir užtikrinti įrenginių veikimo ingaamžiškumą. Net vaikai supras ką reiškia šie simboliai.

Dulkių filtrai standartiškai yra visuose SmartFan mini rekuperatoriuose. Yra ir specialūs filtrai alergiškiems žmonėms.

Paprastas montavimas

GetAir valdymo blokai yra kištukų tipo, tai reiškia, kad LED valdiklis gali būti paprasčiausiai pakeistas į TOUCH, seną valdiklį ištraukus ir įkišus kitą.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.