- 22 %

Universalus oro difuzorius Systemair Kvadra

29,26 39,55 

Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,

Aprašymas

Kvadratinis, 4 pūtimo krypčių, lubose montuojamas metalinis difuzorius.

Tai kompanijos Systemair kvadratinis 4 pūtimo krypčių lubose montuojamas metalinis difuzorius Kvadra, su kuriuo kaip priedas gali būti tiekiamas pereinamoji jungtis KRC ir PER slėgio kamera.

 

Priedai

Pereinamoji jungtis KRC

Slėgio kamera PER su nuimama sklende ir matavimo taškais.

Funkcija

Kvadra yra lubose montuojamas tiekiamo ir šalinamo oro difuzorius. Šis difuzorius tinka naudoti biurų, parduotuvių ir panašių patalpų vėdinimui. Panaudojus pereinamąją jungtį KRC arba slėgio kamerą PER, jis gali būti prijungtas prie kvadratinio arba apskrito ortakio. Kai reikia ortakius valyti, difuzorius gali būti nuimamas. Difuzorius Kvadra pasižymi dideliu į patalpą tiekiamo oro kiekiu, todėl jis tinka tiekti į patalpą atvėsintą orą. Maksimalus oro temperatūrų skirtumas dT=12 °C.

Konstrukcija

Difuzorius Kvadra pagamintas iš karštu būdu baltos spalvos (RAL 9010-80) milteliniu emaliu padengtos cinkuotos plieno skardos. Galimi dydžiai: (kvadratinis modelis) 150×150, 225×225 Pe-reinamoji jungtis KRC, kurią lengva prijungti prie sistemos, yra gaminama iš cinkuotos plieno skardos. Slėgio suvienodinimui yra sumontuota perforuota skardos plokštelė.

Panaudojimas oro šalinimui

Difuzorius gali būti naudojamas ir oro šalinimui.

Montavimas

Tiksliam reguliavimui reikia, kad iki slėgio kameros būtų tiesi ortakio atkarpa, kurios ilgis būtų lygus bent 4 ortakio skersmenims. Tarp PER slėgio kameros ir Konika skirstytuvo turi būti numatyta vieno ortakio skersmens ilgio tiesi atkarpa.

Prie Kvadra skirstytuvo montuojant pereinamąją jungtį KRC, reikia pasitikrinti, kad Kvadra skirstytuvo prijungimo kraštai sutaptų su KRC fiksavimo spyruoklių padėtimis. Švelniai pastumkite abi sujungiamąsias dalis, kad Kvadra skirstytuvo jungiamieji kraštai užsifiksuotų su fiksavimo spyruoklėmis.


kvadraa

□A □B □C
Kvadra-150 150 294 210
Kvadra-225 225 369 285

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.