- 7 %

Sieninis Kondicionierius Mitsubishi Electric MSZ-FH-VE Vidinis blokas

377,00 798,00 

Aprašymas

Sieninis kondicionierius su įdiegta unikalia „HyperHeating“ technologija efektyviai ir ekonomiškai šildo iki -25oC lauko temperatūros. Įdiegtas 3D „I-see“ temperatūrinis jutiklis užtikrina itin tolygų šilumos ar vėsos paskirstymą erdvėje.

 

Galima pirkti ir komplektą – https://homeair.lt/prekes/kondicionierius-mitsubishi-msz-fh-vehz-2-53-2-5-06-0kw-komplektas

 

UNIKALI “HYPER HEATING” TECHNOLOGIJA

Dėl įdiegtos HYPER HEATING technologijos MSZ-FH-VEHZ serijos šilumos siurblių nominalioji šiluminė galia išlaikoma pastovi net iki -15ºC. Be to, gamintojas garantuoja efektyvų ir ekonomišką šilumos tiekimą iki -25ºC. Itin aukštas naudingumo koefiecientas COP – 5,52*, užtikrina nedideles sąnaudas bei efektyvų įrenginio darbą net ir šalčiausiomis žiemos dienomis.

*MSZ-FH25VEHZ

Hyper_Heatin_kreive

3D TEMPERATŪRINIS JUTIKLIS KOMFORTUI IR EKONOMIJAI UŽTIKRINTI

MSZ-FH-VEHZ serijos šilumos siurbliai turi įdiegtą unikalų 3D infraraudonųjų spindulių temperatūrinį jutiklį “I-see”, kuris leidžia pilnai kontroliuoti įrenginio funkcijas ir sumažinti elektros sąnaudas.

jutiklis_I_see

Judant į kairę ir į dešinę, aštuoni vertikaliai įrengti jutiklio elementai analizuoja patalpų temperatūrą trejomis dimensijomis. Tokia detali analizė leidžia įvertinti ne tik temperatūrinius skirtumus atskirose kambario vietose, bet ir fiksuoti, ar patalpoje yra žmonių. Būtent tai ir įgalina sukurti tokias funkcijas, kaip “Netiesioginis oro srautas” (išpučiamo oro srautas nukreipiamas nuo žmogaus) bei “Tiesioginis oro srautas” (oro srautas pučiamas į žmogų).

tiesioginis_netiesioginis_oro_srautas

Kuomet temperatūrinis jutiklis užfiksuoja, kad patalpoje nėra žmonių, šilumos siurblys automatiškai perjungiamas į energiją taupantį režimą – elektros sąnaudos sumažinamos maždaug 10 proc. po 10 minučių, o po 60 min. – maždaug 20 proc. Nors kambario temperatūra tokiu atveju tenukrinta vos keliais laipsniais, tačiau per ilgą laiką sutaupoma nemažai energijos.

energy_savings

“I-SAVE” FUNKCIJA

“i-save” funkcija – paprastai, paspaudus vieną mygtuką, nustatoma norima (iš anksto nustatyta) patalpos oro temperatūra bei kiti parametrai (ventiliatoriaus greitis, oro srauto kryptis). Šią funkciją galima naudoti, pavyzdžiui, miegant, išeinant iš kambario ir pan. (tokiu atveju naudinga nustatyti energiją taupančius parametrus) ar tiesiog norint greitai įjungti mėgstamus šilumos siurblio veikimo nustatymus. Šilumos siurbliui veikiant šildymo režimu, aktyvavus “i-save” funkciją, galima nustatyti minimalią +10oC vidaus temperatūrą. Ši minimali temperatūra paprastai palaikoma vasarnamiuose, sodo nameliuose, pirties pastatuose, palėpėse, kitose pastoviai negyvenamose patalpose ar išvykstant iš namų ilgesniam laikui.

YPAČ PAŽANGI “PLASMA QUAD” FILTRŲ SISTEMA

Oras, kaip ir vanduo, yra tai, ką mes nesąmoningai naudojame kiekvieną dieną. Švarus ir šviežias oras yra labai svarbus norint sukurti sveiką aplinką žmonėms. Turėti kokybišką orą patalpose padės “Plasma Quad” – pazminė filtrų sistema, kuri ypač efektyviai pašalina nemalonius kvapus bei keturių rūšių teršalus – virusus, bakterijas, alergenus ir kietąsias daleles (pvz., dulkes), kurių gausu ore.

“Plasma Quad” naikina bakterijas ir virusus įrenginio viduje, naudodamas stiprų, į užuolaidą panašų, elektros lauką, ir paleidžia elektros srovę per visą įrenginio oro įleidimo angą. Volframo iškrovos elektrodai yra naudojami todėl, kad jie suteikia išleidimui jėgos ir galingumo. Be to, plokštinant standartinę apvalią elektros lauko formą iki kaspino formos, sukuriamas ypač stiprus elektros laukas.

elektros_laukas_FH

NATŪRALUS SRAUTAS IR PAŽANGESNIS ORO SRAUTO PASKIRSTYMAS

Norint sukurti “sveiką” oro srautą, svarbiausias dalykas yra tai, kad oro srautas būtų kuo natūralesnis. MITSUBISHI ELECTRIC sprendimas yra “Natūralaus srauto” (“Natural Flow”) technologija, kurios dėka išpučiamo oro srautas nesukelia diskomforto ir yra kontroliuojamas laisvai bei lanksčiai.

naturalus_srautas

Kirigamine plokščiakalnis yra viena žymiausių lankytinių vietų Japonijoje ir dėl malonios bei patogios aplinkos ją aplanko daugybė žmonių. MITSUBISHI ELECTRIC pabandė atkurti Kirigamine plokščiakalnio komfortą. Kaip projekto dalį siekiant sukurti “natūralaus oro srauto” funkciją, buvo išmatuoti faktiniai Kirigamine plokščiakalnio gaivaus vėjelio duomenys. Imituodami natūralias duomenų signalo formas, MITSUBISHI ELECTRIC atkūrė beveik nepastebimas švelnaus oro sroves ir įdiegė jas naujuosiuose MSZ-FH-VEHZ serijos šilumos siurbliuose.

kirigamine_vejas

TYLUS VEIKIMAS

MITSUBISHI ELECTRIC šilumos siurbliai visada išsiskyrė žemu triukšmo lygiu. Naujieji MSZ-FH-VEHZ serijos įrenginiai taip pat pasižymi unikalia technologija, kuri leidžia tiek vidiniam, tiek ir išoriniam įrenginiui dirbti ypač tyliai.

SAVAITINIS PROGRAMAVIMAS

Nuotolinio valdymo pultelio pagalba yra galimybė suprogramuoti MSZ-EF-VE2H šilumos siurblio darbą visai savaitei. Galėsite sumažinti patalpų temperatūrą tomis valandomis, kol jūsų nebūna namuose ar miegant, o kitu metu – mėgautis komfortiška šiluma.

NUOTOLINIS VALDYMAS

Prie šilumos siurblio įdiegus nedidelį papildomą priedą wifi adaptorių MAC-557IF-E ir prisijungę prie specialios MELCloud programos, turėsite galimybę savo įrenginį valdyti nuotoliniu būdu – naudojant išmanųjį telefoną, planšetę ar kitokią kompiuterinę įrangą, nesvarbu kur bebūtumėte. Galėsite stebėti ir lanksčiai valdyti savo šilumos siurblio parametrus, programuoti savaitinį laikmatį, gauti įspėjamuosius signalus, peržiūrėti orų duomenis, aptarnaujančios įmonės kontaktus ir t.t.

APSAUGINĖS GROTELĖS

Kaip papildomą priedą, galite pasirinkti medines apsaugines groteles, kuriomis paslėpsite šilumos siurblio (kondicionieriaus) MSZ-EF-VE2H išorinį įrenginį. Grotelės gali būti priderintos prie jūsų namo fasado, nudažant jas norima spalva. Taip jos atliks ne tik apsauginę, bet ir estetinę funkciją.

 

 

 

GOOD_DESIGN_AWARD_2012_logo

2012 m. pab. MSZ-FH serijos vidinis įrenginys laimėjo Japonijos dizaino skatinimo instituto (Japan Institute of Design Promotion) apdovanojimą “Good Design Award 2012″.

 

logotype

REKORDINIAI TESTŲ REZULTATAI. Švedijos valstybinė energetikos agentūra (Energimyndigheten) MITSUBISHI ELECTRIC KIRIGAMINE MSZ-FH-VEHZ serijos šilumos siurblius paskelbė vienais iš geriausių Šiaurės Europos rinkoje. Šios valstybinės agentūros atliktų bandymų metu, savo klasėje MSZ-FH-VEHZ serijos įrenginiai gavo itin įspūdingus – rekordinius rezultatus. Jie sutaupo daugiausia energijos ir išskiria daugiausia šilumos, lyginant su kitų modelių ir kitų gamintojų šilumos siurbliais. Atlikti bandymai parodė,kad MSZ-FH35VEHZ modelis prie -7 C lauko temperatūros išskiria net 5,3 kW šilumos! Tai didžiausias kada nors užregistruotas rodmuo Švedijos valstybinės energetikos agentūros praktikoje (atlikti 42 modelių šilumos siurblių bandymai). Taip pat atskleista, kad net esant -15C aplinkos temperatūrai, MSZ-FH35VEHZ generuoja 4,3 kW šilumos, o tai yra itin geri rezultatai, norint užtikrinti efektyvų šilumos siurblio darbą šalto klimato regiono šalyse.

Daugiau informacijos (švedų k.)http://www.mitsubishivillavarme.se/produkter/luftvarmepumpar/kirigamine-fh/.

Ankstesnių šios agentūros atliktų bandymų rezultatai patvirtino, kad naujasis MSZ-FH25VEHZ oras-oras šilumos siurblys savo techniniais parametrais ir funkcijomis yra žymiai pranašesnis už savo pirmtaką -MSZ-FD25VABH modelį (pasirodžiusį rinkoje 2008 m. ir kurio vien Skandinavijos šalyse parduota apie 230 000 vnt) bei analogiškus kitų gamintojų šilumos siurblius.

ForbrukerRadet_logo

Nepriklausoma Norvegijos vartotojų tarnyba (Forbrukerrådet)paskelbė MSZ-FH-VEHZ absoliučiai geriausiais šilumos siurbliais/kondicionieriais rinkoje, pavadindama šią seriją “Super šilumos siurbliais”. 13 skirtingų modelių ir gamintojų šilumos siurblių bandymų rezultatai:
http://www.forbrukerradet.no/annet/tester-og-kj%C3%B8petips/produkter/_attachment/1138908?_ts=13b3c762196.
MSZ-FH-VEHZ serija dar kartą įrodo, kad MITSUBISHI ELECTRIC išleido šilumos siurblį, kuris yra lyderis rinkoje, nes pasižymi geriausiais parametrais ir mažiausiu elektros suvartojimu, krentant lauko temperatūroms.

Vidinis įrenginysMSZ-FH25VEMSZ-FH35VEMSZ-FH50VE
Svoris (kg)13,513,513,5
Matmenys (mm) AukštisxIlgisxPlotis305(+17) x 925 x 234305(+17) x 925 x 234305(+17) x 925 x 234
Oro srautas (m3/min.):
Šildant4.0-4.7-6.4-9.2-13.24.0-4.7-6.4-9.2-13.25.7-7.2-9.0-11.2-14.6
Vėsinant3.9-4.7-6.3-8.6-11.63.9-4.7-6.3-8.6-11.66.4-7.4-8.6-10.1-12.4
Triukšmo lygis (dB(A)):
Šildant20-24-29-36-4421-24-29-36-4425-29-34-39-46
Vėsinant20-23-29-36-4221-24-29-36-4227-31-35-39-44
Nomin. elektros energijos suvartojimas (kW)0,0290,0310,031
Maks. darbinė srovė (A)0,40,40,4

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.