- 14 %

Oro valytuvas – jonizatorius CleanAir CA-508

Original price was: 289,00 €.Current price is: 248,54 €.

Neturime

Pranešti el. paštu, kai turėsime prekę sandelyje

Aprašymas

Clean Air Optima® AHAM / CADR sertifikuota naši oro valymo sistema CA-508 valo ir gerina vidaus patalpų, kurių dydis yra iki 80 m² / 200 m³, orą.

Ozono neišskiriantis ir tylus HEPA UV joninis oro valytuvas CA-508 iš Clean Air Optima® mažina užterštumą bakterijomis ir virusais. Alergiją turintys žmonės gali vėl ramiai miegoti, o astma sergantieji gali lengviau kvėpuoti. Rūkantys žmonės taip pat jaučiasi žymiai geriau. Netgi naikina tabako kvapą.

CA-508 veikimo principas:
Efektyvus oro valymas penkiais žingniais:

 1. Užterštas vidaus oras įtraukiamas tylaus ir galingai veikiančio ventiliatoriaus.
 2. Priešfiltris / aktyvuotos anglies filtras:
  1. Piešfiltryje sulaikomos didesnės dalelės.
  2. Aktyviosios anglies filtras: šis filtras sėkmingai pašalina chemikalus, dujas, kvapus ir cigarečių dūmus. TRUE HEPA filtras sulaiko 99,97% visų kietųjų dalelių, kurių dydis yra 0,3 µm. Tai efektyviausias oro filtras, šalinantis dulkes, alergenus ir kitas kietąsias daleles, įskaitant bakterijas.
  3.  Tio2 fotokatalitinis filtras: Šis filtras efektyviai mažina chemikalus, bakterijas ir kvapus. Fotokatalitinis filtras veikia kartu su UV lempa; jie abu itin stipriai kovoja su bakterijomis ir virusais. Fotokatalitinis filtras yra pagamintas iš titano dioksido. Kai ši medžiaga apšviečiama UV spinduliais, išlaisvinamas vandenilio peroksidas (H2O2) ir hidroksilo radikalai (OH). Šios medžiagos eliminuoja kvapus (tabako dūmus), bakterijas ir virusus.
 3.  UV lempa. Lempos ultravioletiniai spinduliai (UV-C radiacija), naikina kenksmingus mikroorganizmus, tokius kaip mikrobai, virusai, pelėsiai ir bakterijos. Be to, tie mikroorganizmai, kurie susikaupia prietaise, taip pat yra sunaikinami, todėl jie negali daugintis ir sklisti patalpose kartu su oro srovėmis. UV šviesa turi aukščiausią dažnį, trumpiausią bangos ilgį ir didžiausią energijos kiekį iš visų šviesos rūšių, tad gali prasiskverbti pro mikroorganizmų membraną ir sunaikinti jų DNR. Naudojantis UV šviesa, gali būti sunaikinama iki 99,99% ar daugiau mikrobiologinių organizmų.
 4. Ozono neišskiriantis joninis valytuvas skleidžia > 6 000 000 neigiamų jonų / cm³, kurie paskleidžiami visoje patalpoje, ir naikina teršalus bei kvapus. Neigiami jonai prisitvirtina prie dulkių dalelių, mikroorganizmų ir kitų nepageidaujamų junginių ir sujungia juos tarpusavyje. Tuomet dalelės tampa sunkesnės ir nusėda ant grindų arba yra išfiltruojamos oro valytuvo.
 5. Švarus ir sveikas oras paskleidžiamas patalpoje.

HEPA UV joninis oro valytuvas CA-508 pašalina:

1Teršalai dulkės, smulkios dulkės, spausdintuvo dažai, įvairių rūšių kietosios dalelės
2Alergenai pelėsių sporos, gyvūnų pleiskanos (kačių, šunų ir pan.), dulkių erkučių alergenai, žiedadulkės
3Cheminės medžiagos Lakieji organiniai junginiai (LOJ), formaldehidas
4Mikroorganizmai bakterijos, virusai
5Kvapai gyvūnų, pelėsių, virtuvės / gaminamo maisto, dažų
6Bendrieji patalpų oro tarša, tabako dūmai, smogas ir pramoninė tarša, išmetamieji dūmai ir dalelės

Techniniai duomenys:

1Pavadinimas Clean Air Optima CA-508
2Tinkamas patalpoms, kurių dydis 80m² / 200m³
3Filtro darbas 99,97%
4Valymo būdai 6
5Svoris 4.7kg
6Matmenys 27 x 17.7 x 70 cm
7Galia 48W
8Įtampa 240V
9Garso lygis 60 dB

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.