- 5 %

ORO VALYTUVAS-JONIZATORIUS CLEANAIR CA-401

189,00 

Neturime

Pranešti el. paštu, kai turėsime prekę sandelyje

Produkto kodas: 23-0006 Kategorijos: ,

Aprašymas

APRAŠYMAS

Unikalus oro vCLEANAIR CA-401alytuvas CA-401 tiekia sveiką orą!
Unikali Clean Air Optima® oro valymo sistema valo ir gerina vidaus patalpų, kurių dydis yra iki 60 m² / 150 m³, ir kuriose žmonės praleidžia didžiąją dalį savo laiko, oro kokybę. Paruoštas naudojimui: tiesiog prijunkite įrenginį ir mėgaukitės!

Efektyvus oro valymas naudojantis 5 filtravimo technologijomis:

  1. Jonizavimu: 2 000 000 neigiamų jonų / cm3
  2. Elektrostatiniu filtru
  3. Plazmos technologija
  4. UVC lempa. Bangos ilgis – 254 nm
  5. Skirtingos programos: nuo visiškai tylaus oro valymo be ventiliacijos iki itin stipraus oro valymo su ventiliatoriumi

Efektyvus oro valymas penkiais žingsniais
Clean Air Optima® UV plazminis joninis oro valytuvas CA-401 turi daug programų: visiškai tylaus oro valymo be ventiliacijos arba itin stipraus oro valymo su tyliu ventiliavimu.

  1. Nešvaraus patalpų oro įtraukimas, naudojant tylų ir galingą ventiliatorių.
  2. Speciali elektrostatinio filtro sistema, esanti UV plazminiame joniniame oro valytuve CA-401, gali įtraukti orą ir nenaudojant ventiliatoriaus.

Prietaiso viduje sukuriamas elektromagnetinis laukas, kuris orą ir dulkes veikia elektros įtampa, tad dulkių dalelės yra pritraukiamos prie dulkių kolektorių plokštelių tarsi veikiant magnetui. Tuomet elektros įtampa ore pašalinama ir oras išleidžiamas iš prietaiso.

Elektrostatinis filtras ir plazminė technologija suriša daleles, kurių dydis yra iki 0,01 mikrometro. Tokios dalelės yra smulkios dulkės, žiedadulkės ir kitokios dalelės. Elektrostatiniai dulkių kolektoriai pritraukia sklandančias dulkeles ir kitas kenksmingas medžiagas kaip magnetas. Nerūdijančio plieno plokštelė gali būti lengvai nuvaloma drėgna šluoste.

  1. Jonizacijos proceso metu gaminami neigiami jonai, kurie valo patalpų orą. Teigiamas jonizacijos poveikis yra tai, jog oras praturtinamas aktyviuoju deguonimi. Neigiami jonai prisitvirtina prie dulkių dalelių, mikroorganizmų ir kitų nepageidaujamų junginių ir sujungia juos tarpusavyje. Tuomet dalelės tampa sunkesnės ir nusėda ant grindų arba yra išfiltruojamos oro valytuvo.
  2. UV lempa. Lempos (UV-C spinduliuotė) ultravioletinė šviesa, kurios bangos ilgis yra 254 nm, šalina nepageidaujamus mikroorganizmus, tokius kaip mikrobai, virusai, pelėsis (pelėsių sporos) ir bakterijos. Be to, mikroorganizmai pačiame prietaise taip pat pašalinami. Taigi, jie negali daugintis ir sklisti ore. UV šviesa turi aukščiausią dažnį, trumpiausią bangos ilgį ir didžiausią energijos kiekį iš visų šviesos rūšių, tad gali prasiskverbti pro mikroorganizmų membraną ir sunaikinti jų DNR. Likusias daleles išfiltruoja elektostatinis filtras arba pritraukia dulkių kolektorių nerūdijančio plieno plokštelės. Įrodyta, kad naudojama UV technologija itin efektyviai naikina patogeninius virusus, bakterijas ir pirmuonis. Naudojantis UV šviesa, gali būti sunaikinama iki 99,99% ar daugiau mikrobiologinių organizmų.
  3. Švarus ir sveikas oras paskleidžiamas patalpoje.

Filtravimo spektras
Clean Air Optima® UV plazminis joninis oro valytuvas CA-401 su 5 filtrų technologija valo patalpų orą ir šalina visas nepageidaujamas medžiagas bei kvapus, tokias kaip dulkės / namų dulkių erkutės / smulkios dulkės / paukščių dulkės, bakterijos, mikrobai / virusai, žiedadulkės ir kiti alergenai, grybeliai, pelėsių sporos, cigarečių dūmai, chemikalai ir lakieji organiniai junginiai bei nemalonūs kvapai.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.