- 15 %

Kondicionieriaus Mitsubishi Electric MSZ-EF-VGKW 2.5/3.2-3.5/4.0kW Baltas vidinis blokas

499,85 605,79 

Aprašymas

Dėl išskirtinio dizaino ir galimybės pasirinkti vidinio įrenginio spalvą, MSZ-EF-VGKW serijos kondicionierių vidiniai blokai elegantiškai įsilieja į įvairiausius modernaus interjero namus.

ESTETIKA IR FUNKCIONALUMAS

Dėl išskirtinio dizaino ir galimybės pasirinkti vidinio įrenginio spalvą, MSZ-EF-VGKW serijos oras-oras šilumos siurblių (kondicionierių) vidiniai blokai, elegantiškai įsilieja į įvairiausius modernaus interjero namus. Tai įrenginiai, kurie pritraukia dėmesį ir nustebina. Puikiai tinka tiek mažoms, tiek ir erdvioms patalpoms, jie veikia labai tyliai, efektyviai ir ekonomiškai. Įsigydami naujuosius MSZ-EF-VGKW serijos šilumos siurblių vidinius blokus, laimėsite dvigubai – turėsite įrenginį ne tik su itin aukštais techniniais parametrais, bet ir pageidaujamos spalvos bei unikalaus dizaino. Jis tikrai taps labai gražia Jūsų namų interjero detale.

MSZ-EF serijos vidiniai įrenginiai 2011 metais gavo prestižinį „IF Product design award“ už savo dizainą. O 2015 m. atnaujinus dizainą, šilumos siurbliai nominuoti „Red dot Award 2015“ prizui. Šis vienas žymiausių tarptautinių dizaino apdovanojimų yra skiriamas už išskirtinį dizainą, jį kasmet teikia Vokietijos „Design Zentrum Nordrhein Westfalen“. Apdovanojimas dažnai dar vadinamas „dizainerių Nobelio premija“.

I-SAVE REŽIMAS

“i-save” funkcija – paprastai, paspaudus vieną mygtuką, nustatoma norima (iš anksto nustatyta) patalpos oro temperatūra bei kiti parametrai (ventiliatoriaus greitis, oro srauto kryptis). Šią funkciją galima naudoti, pavyzdžiui, miegant, išeinant iš kambario ir pan. (tokiu atveju naudinga nustatyti energiją taupančius parametrus) ar tiesiog norint greitai įjungti mėgstamus šilumos siurblio veikimo nustatymus. Šilumos siurbliui veikiant šildymo režimu, aktyvavus “i-save” funkciją, galima nustatyti minimalią +10oC vidaus temperatūrą. Ši minimali temperatūra paprastai palaikoma vasarnamiuose, sodo nameliuose, pirties pastatuose, palėpėse, kitose pastoviai negyvenamose patalpose ar išvykstant iš namų ilgesniam laikui.

SAVAITINIS PROGRAMAVIMAS

Nuotolinio valdymo pultelio pagalba yra galimybė suprogramuoti MSZ-EF-VGKW šilumos siurblio vidinio bloko darbą visai savaitei. Galėsite sumažinti patalpų temperatūrą tomis valandomis, kol jūsų nebūna namuose ar miegant, o kitu metu – mėgautis komfortiška šiluma.

NUOTOLINIS VALDYMAS

Prie šilumos siurblio įdiegus nedidelį papildomą priedą wifi adaptorių MAC-557IF-E ir prisijungę prie specialios MELCloud programos, turėsite galimybę savo įrenginį valdyti nuotoliniu būdu – naudojant išmanųjį telefoną, planšetę ar kitokią kompiuterinę įrangą, nesvarbu kur bebūtumėte. Galėsite stebėti ir lanksčiai valdyti savo šilumos siurblio parametrus, programuoti savaitinį laikmatį, gauti įspėjamuosius signalus, peržiūrėti orų duomenis, aptarnaujančios įmonės kontaktus ir t.t.

Techniniai duomenys MSZ-EF25VGKW
Kompresoriaus tipasINVERTER
Šaldymo galia kW nominali (minimali~maksimali)2.5 (1.1~3.5)
Šildymo galia kW nominali (minimali~maksimali)3.2 (1.3~4.5)
Elektros sąnaudos budėjimo režime0.8
Oro srautas m3/min11.9
Triukšmo lygis vidinio bloko21/45
Išmatavimai vidinio bloko (PxAxG)885x299x195
Svoris vidinio bloko kg11.5
ŠaltnešisR410a
Vamzdžių skersmuo mm (inch) Skysta fazė / Dujų fazė3/8″ / 1/4″
Energijos klasėA+++ / A++

 

Techniniai duomenys MSZ-EF35VGKW
Kompresoriaus tipasINVERTER
Šaldymo galia kW nominali (minimali~maksimali)3.5 (1.1~4.0)
Šildymo galia kW nominali (minimali~maksimali)4.0 (1.6~5.3)
Elektros sąnaudos budėjimo režime0.8
Oro srautas m3/min12.7
Triukšmo lygis vidinio bloko21/46
Išmatavimai vidinio bloko (PxAxG)885x299x195
Svoris vidinio bloko kg11.5
ŠaltnešisR410a
Vamzdžių skersmuo mm (inch) Skysta fazė / Dujų fazė3/8″ / 1/4″
Energijos klasėA+++ / A+

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.