- 15 %

Kondicionieriaus Mitsubishi Electric MFZ-KW-VGHZ 2.5/3.4 – 3.5/4.3kW Vidinis blokas

1151,92 1283,50 

Aprašymas

Pirmasis grindinis kondicionierius su patentuota Hyper Heating technologija Garantuotas ekonomiškas šilumos tiekimas iki -25C!

Gamykliškai pritaikytas atšiauriam klimatui

Naujasis MFZ-KW-VGHZ yra pirmasis grindinis kondicionierius su įdiegta revoliucine Hyper Heating technologija ir yra vienas iš efektyviausių šilumos siurblių rinkoje. Nominalioji šildymo galia išlaikoma pastovi net iki -15oC lauko temperatūros, o gamintojas garantuoja ekonomišką šilumos tiekimą iki -25oC.

Aukšti naudingumo koeficientai garantuoja nedideles šildymo ir vėsinimo sąnaudas.

1_Hyper_Heatin_kreive

Kompaktiškas dizainas ir ypač tylus veikimas

MFZ-KW-VGHZ serijos šilumos siurblio vidinio įrenginio kompaktiškas dizainas (storis vos 215 mm) yra vienas iš pagrindinių privalumų. Jis elegantiškai įsilieja į bet kokio stiliaus interjerą. Be to, jį galima įleisti į sieną.

Šio grindinio modelio konstrukcija taip pat suteikia keletą funkcinių privalumų: patobulintos ventiliatoriaus mentės ypač efektyviai paskirsto šilto ir vėsaus oro srautus, o įrenginio darbas praktiškai negirdimas – triukšmo lygis vos nuo 19dB(A)!

2_oro_srautai

 

NAUJA FUNKCIJA – GREITASIS ŠILDYMAS! Įrenginys pradeda pūsti šilto oro srautą žemyn ir jį vėl įtraukią į vidų – tokiu būdu greitai sukeliama išpučiamo oro temperatūra. Ši funkcija ypač naudinga, kai reikia labai greitai sušildyti patalpas ik ipageidaujamos temperatūros.

3_greitas_sildymas

Komfortiškas patalpų mikroklimatas ištisus metus

Dėka Hyper Heating technologijos, MFZ-KW-VGHZ efektyviai šildys Jūsų namus net ir šalčiausiomis žiemos dienomis. Tuo tarpu karštą vasarą šis šilumos siurblys taps nepamainomu oro kondicionieriumis ir atvėsins patalpų orą iki pageidaujamos temperatūros.

Be to, yra įdiegta vien tik ventiliatoriaus funkcija. Naudodamiesi šia funkcija, galėsite lengvai išsklaidyti židinio ar kito šaltinio šilumą po visus namus.

Patogus valdymas, savaitinis programavimas

Šilumos siurblys valdomas naujuoju nuotolinio valdymo pulteliu, kuris turi savaitinio programavimo galimybę. Lengvai nustatysite pageidaujamą temperatūrą, pasirinksite darbo režimą, ventiliatoriaus greitį, oro srauto kryptį ir kitus parametrus.

Įrenginio darbą galėsite nesudėtingai suprogramuoti visai savaitei. Siekdami taupyti, nustatykite mažesnę temperatūrą tuo metu, kol esate išvykę, ir automatiškai sukelkite ją, kad grįže vėl jaustumėtės komfortiškai.

Dėl įdiegtos „I-save“ funkcijos galima nustatyti minimalios 10oC temperatūros palaikymą patalpose, kas ypač aktualu pastoviai negyvenant ar išvykus iš namų ilgesniam laikui.

Nepertraukiamas darbas

Dėl įdiegtos „Auto restart“ funkcijos, net ir po elektros tiekimo trukdžių, įrenginys vėl pradeda automatiškai veikti pagal nustatytus parametrus.

Švarus patalpų oras

Vidiniame įrenginyje įdiegtas nano platininis oro valymo filtras, be to, yra galybė filtrų sistemą papildyti elektrostatiniais priešalerginiais plazminiais filtrais (prekės kodas MAC-408FT-E).

Valdymas nuotoliniu būdu

Naująjį MFZ-KW-VGHZ šilumos siurblį galima prijungti prie nuotolinio valdymo sistemos MELCloud, kad įrenginį galėtumėte reguliuoti nuotoliniu būdu savo mobiliuoju telefonu ar kompiuteriu. Jums tereikės įsigyti priedą – WI FI adapterį MAC-557IF-E.

Jei MFZ-KW-VGHZ sumontuoti sertifikuotų montuotojų pagal gamintojo reikalavimus, įrangai (išskyrus filtrų sistemą) suteikiama net 5 metų garantija!

Techniniai duomenys MFZ-KW25VG
Kompresoriaus tipasINVERTER
Šaldymo galia kW nominali (minimali~maksimali)2.5 (0.5~3.4)
Šildymo galia kW nominali (minimali~maksimali)3.4 (1.2~5.1)
Elektros sąnaudos budėjimo režime0.8
Oro srautas m3/min9.7
Triukšmo lygis vidinio bloko19/39
Išmatavimai vidinio bloko (PxAxG)750x600x215
Svoris vidinio bloko kg15
ŠaltnešisR410a
Vamzdžių skersmuo mm (inch) Skysta fazė / Dujų fazė1/4″ / 3/8″
Energijos klasėA+++/A+

 

Techniniai duomenys MFZ-KW35VG
Kompresoriaus tipasINVERTER
Šaldymo galia kW nominali (minimali~maksimali)3.5 (0.5~3.7)
Šildymo galia kW nominali (minimali~maksimali)4.3 (1.2~5.8)
Elektros sąnaudos budėjimo režime0.8
Oro srautas m3/min9.7
Triukšmo lygis vidinio bloko19/39
Išmatavimai vidinio bloko (PxAxG)750x600x215
Svoris vidinio bloko kg15
ŠaltnešisR410a
Vamzdžių skersmuo mm (inch) Skysta fazė / Dujų fazė1/4″ / 3/8″
Energijos klasėA++/A+

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.