- 20 %

Kolektorinė ortakių dėžutė, skardinė su revizija, FlexiVent 1003125/75×6

66,49 

Produkto kodas: FlexiVent 1003125/75x6 Kategorijos: , ,

Aprašymas

Kolektorinė ortakių dėžutė skardinė, pagaminta iš storesnės skardos, skirta tarpusavyje jungti d125 skersmens magistralinį ortakį ir iki 6 vnt. d75 HDPE skersmens plastikinius ortakius. Kolektorius labai sandarus, viduje išklijuotas aukštos kokybės garso izoliacija. Magistralinio ortakio jungtis d125 su tarpine. Naudojama oro tiekimo-šalinimo sistemose.

Ypatumai:

Komplektacijoje nėra ortakio d75 pajungimo flanšų ir aklių. Juos rekomenduojama įsigyti atskirai. Gaminys pagamintas iš plieno lakšto, padengto aliuminio danga. Triukšmo izoliacinės medžiagos ilgaamžės, specialiai pritaikytos higieniškom oro tiekimo ir šalinimo sistemoms, storis viduje 20mm. Tikslių matmenų, nepriekaištinga kokybė. Kolektoriaus gabaritiniai matmenys (mm): 530x500x162. Kolektorius su tvirtinimo auselėmis.

Papildoma informacija:

Informaciją apie pasipriešinimą (Pa), pralaidumą (m3/val.) esant skirtingiems HDPE ortakių pajungimo skaičiams žiurėkite techniniame aprašyme PDF dokumente. Kolektorius su kokybiškai pagamintomis briaunomis ir sandarumu. Darbinė temperatūra -20 + 60*C.

Svoris (kg): 5.1

Techninis aprašymas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.