- 22 %

Kanalinis ventiliatorius Systemair KVK Slim EC

438,87 465,29 

Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,

Aprašymas

EC variklis

Aukštas efektyvumo lygis

Valdomas greitis

Integruota variklio apsauga

Tiekiami su potentiometru

EC technologija: naudojant vidinį elektroninį valdymą, pašalinama praradimų paklaida variklyje ir užtikrinamas variklio veikimas optimaliu rėžimu. Taip pat garantuojama, kad efektyviai naudojamos energijos proporcijos yra daug kartų aukštesnės ir energijos sunaudojimas yra mažesnis nei su AC varikliais.

EC ventiliatoriai pasižymi energijos taupymu ir paprastu valdymu. Galima įvairiai reguliuoti greitį siekiant tinkamiausio oro srauto ir efektyvausio eksploatavimo lygio. Prie to pačio oro srauto EC varikliai sunaudoja mažiau energijos nei AC varikliai.

Dar vienas EC variklių privalumas – jie taupo enrgiją ne tik veikdami pilnu pajėgumu, bet ir skirtingose greičuose. Mažesniuose greičiuose taupo energiją labiau nei asinchroniniai varikliai. Sumažintas energijos suvartojimas garantuoja mazesnes eksploatacijos išlaidas.

KVO EC 100-160 modeliai turi vienpusio siurbimo radialinį ventiliatorių su į priekį lenktomis darbo rato mentėmis ir priežiūros nereikalaujantį variklį su išoriniu rotoriumi. KVO EC 200-315 modeliai turi vienpusio siurbimo radialinį ventiliatorių su į priekį lenktomis darbo rato mentėmis ir priežiūros nereikalaujantį variklį su išoriniu rotoriumi. Šie ventiliatoriai pasižymi dideliu našumu. Tiekiami su įmontuotu potentiometru (0-10V), kas leidžia nustatyti reikiamą darbo tašką.

KVO EC ventiliatorių variklis ir darbo ratas sumontuoti ant atidaromo dangčio, kurio dėka galima lengviau atlikti įrenginio aptarnavimą. Ištraukus atidaromo dangčio vyrių kaištį, jį galima lengvai nuimti. Variklių apsaugai nuo perkaitimo ventiliatoriuose naudojami įmontuoti šiluminės apsaugos kontaktai su elektriniu atstatymu. Ventiliatoriai gali būti montuojami bet kokioje padėtyje, lengvai prijungiami prie spiralinių ortakių su FK montažinėmis apkabomis.

KVO EC modeliai pagamintas iš cinkuotos plieno skardos, o dangtis izoliuotas 40 mm storio mineralinės vatos sluoksniu.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.